Son Dakika Haberleri: Bruce Willis ve Demi Moore'un Kızı Scout Willis Üstsüz!

Bruce Willis ve Demi Moore'un Kızı Scout Willis Üstsüz!

4 ay önce

Oyuncu Bruce Willis ve Demi Moore'un ortanca kızları Scout Willis, geçtiğimiz pazar günü sosyal medya hesabından üstsüz bir fotoğrafını paylaştı...

1
Hollywood'un ünlü çifti Bruce Willis ve Demi Moore, her ne kadar evliliklerini sürdürememiş olsalar da çocukları için bir araya gelmekte sakınca görmüyorlar. Beş çocuk sahibi çift son zamanlarda kamera karşısına fazlaca geçmese de kızlarının yaptıkları çılgınlıklarla zaman zaman adları magazin dergilerinin sayfalarını süslüyor.
2
Geçtiğimiz pazar günü kızkardeşi Tallulah Willis ile havuz keyfi yapan 26 yaşındaki Scout Willis, verdiği pozlarla haber olmayı başardı.
3
2014 yılında sokakta verdiği üstsüz pozlarla haber olan Scout bu tarz çılgınlıklarıyla ailesinden zaman zaman uyarı da alıyor. Altında beyaz bir iç çamaşırı ile objektife poz veren Scout bu kareyi instagram hesabından paylaştı.
4
Scout zaman zaman da toplumsal dayatmalara karşı çıkmak için koltuk altı tüylerini almıyor ve bu haliyle de sık sık poz veriyor.
5
6Diğer Galeriler

İnanılmaz Dolandırıcılık Yöntemleri Düzenli Tüketildiğinde Kilo Verdiren En Sağlıklı 20 Besin Yeni Kazanç Kapısı: Espor Çocuklar Duymasın Dizisinde Seyirciyi Delirten 'Tutku' Bakın Kaç Yaşında!