BTS yeni şarkısı "Butter" ile rekor kırdı - Son Dakika

BTS yeni şarkısı "Butter" ile rekor kırdı

24.05.2021 14:46

Dünyaca ünlü K-Pop grubu BTS, yeni şarkısı "Butter" ile rekordan rekora koşuyor. Tüm müzik platformlarındaki rekorları alt üst eden Güney Koreli grup Billboard Müzik Ödülleri töreninde de aldığı ödüllerle adından söz ettirdi.

1
Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen Billboard Müzik Ödülleri töreninde "Dynamite" teklisiyle 'En Çok Satan Şarkı', 'En İyi Grup' 'Sosyal Medyada En Popüler Sanatçı' ve 'En Çok Satış Yapan Sanatçı' olmak üzere dört ödülün sahibi oldu.

2
DÜNYANIN EN BAŞARILI GRUBU
 DÜNYANIN EN BAŞARILI GRUBU
Rolling Stone tarafından 'Dünyanın En Başarılı Grubu' olarak taçlandırılan BTS, 2020 yılında da TIME dergisinin 'Eğlence Dünyasının En Başarılı İsmi' seçilmişti.

3
Kısa süre içerisinde çok popüler hale gelen şarkının görüntüleme sayısı 3 günde 185 milyon izlenmeyi geçmiş durumda.
4
5
6
7
8
9
10
11

YORUMLAR (2)
  • EDANUR EKE 2552 BTS ARMY: BAK İŞTE BİR REKOR DAHA GELDİ "DYNAMİTE'"DEN SONRA"BUTTER" REKORU GELDİ BEN BİLİYORDUM BİR REKOR DAHA GELECEĞİNİ İŞTE BU BÖYLE OLDU ERZURUMLU BTS ARMYLER DUYUN BENİ ULAAAAAAA Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
  • EDANUR EKE 2552 BTS ARMY: ASLINDA HİÇ ŞASIRMADIM ÇÜNKÜ BTS BUNDAN ÇOK FAZLA REKOR KIRDI YANİ ŞAŞILACAK ŞEY DEĞİL BİR ARMY OLARAK SÖYLÜYORUM BEN BU ŞARKIYI HERKESE TAVSİYE EDİYORUM KESİNLİKLE DİNLENMELİK BİR ŞARKI Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika BTS yeni şarkısı 'Butter' ile rekor kırdı - Son Dakika


Advertisement