Son Dakika Haberleri: Bu Acının Tarifi Yok!

Bu Acının Tarifi Yok!

7 yıl önce

49 yaşındaki Ahmet Temüz'ün, yaralanan kızı, 11 yaşındaki Tuğba Temüz de dün akşam kurtarılamadı.

1
Ahmet Temüz'un 49 yaşındaki eşi Aysel Temüz, hayatını kaybeden ağabeyi Necdet Özkılıç'ın cenazesine gitmek üzere 42 yaşındaki İlhan Temüz yönetimindeki 34 NZA 21 plakalı otomobil ile İstanbul'dan yola çıktı.
2
Otomobil, Ordu'nun Gülyalı İlçesi'nde Ordu-Giresun sahil yolunda park edilen 55 K 0701 plakalı TIR'a arkadan çarptı. Kazada Aysel Temüz, çocukları, 27 yaşındaki Murat ve Şükrü Temüz ile İlhan Temüz öldü. Ağır yaralanan Tuğba Temüz de özel bir hastaneye kaldırıldı.
3
Yoğun bakımda bir hafta yaşam mücadelesi veren Tuğba Temüz'ün dün gece beyin ölümü gerçekleşti. Baba Ahmet Temüz, ızı Tuğba Temüz'ün iki böbreğini bağışlama kararı aldı.
4
Bunun üzerine Samsun ve Antalya'dan Ordu'ya gelen uzman ekip Tuğba Temüz'ün iki böbreğini operasyonla aldı. Özel hastanede organ operasyonu yapıldığı sırada hastanede bulunan baba Ahmet Temüz'ün üzgün olduğu görüldü. Kazada eşi, iki çocuğu ve kardeşini kaybetmenin acısını yaşayan Ahmet Temüz, dün akşam da kızının ölümü ile yıkıldı. Kızının böbreklerinin biri karayoluyla Samsun'a, diğeri ise uçakla Antalya'ya gönderildi.
5
Hayatını kaybeden Tuğba Temüz'ün cenazesi hastanede yapılan otopsi ardından toprağa verilmek üzere memleketi Giresun'un Keşap İlçesi Yazlık Köyü'ne gönderildi.
6
7Haber Yayın Tarihi: 14.07.2013 08:02 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti! Hükümet için çalışıyordu, çıplak fotoğrafları ortaya çıkınca hayatı tepetaklak oldu