Bu acıya yürek dayanmaz! Efsane sunucu Larry King iki çocuğunu birkaç gün arayla kaybetti - Son Dakika

Bu acıya yürek dayanmaz! Efsane sunucu Larry King iki çocuğunu birkaç gün arayla kaybetti

23.08.2020 10:13

ABD televizyonlarının efsane sunucusu Lary King'in oğlu Andy ve kızı Chaia King, aralarında yalnızca günler farkla hayatını kaybetti.

1
Ekranların unutulmaz sunucusu Larry King, bir insanın yaşayabileceği en büyük acıyı yaşadı. Ünlü sunucu iki evladını sadece birkaç gün arayla kaybetti.

2
86 yaşındaki Larry King'in iki çocuğunun arka arkaya hayatlarını kaybettiği ortaya çıktı. People dergisinin haberine göre King, önce geçen hafta evlatlık oğlu Andy'i kaybetti. 65 yaşındaki Andy'nin ölüm nedenine ilişkin detaylı bilgi paylaşılmadı. Larry King, tam bu acının üstesinden gelmeye çalışırken bu kez bir başka evladının ölüm haberini aldı.
3
Ünlü sunucu Larry King'in bir süredir kanser tedavisi gören 51 yaşındaki kızı Chaia da ağabeyinden birkaç gün sonra hayata veda etti. Chaia, King'in Alene Akins ile olan evliliğinden dünyaya gelmişti.

4
86 yaşındaki Larry King, geçen yıl felç geçirip ölümden dönmüştü. Efsane sunucu ve hayatta kalan üç çocuğunun bu büyük acıyla başa çıkmaya çalıştığı belirtiliyor.
5
6

YORUMLAR
500

Son Dakika Bu acıya yürek dayanmaz! Efsane sunucu Larry King iki çocuğunu birkaç gün arayla kaybetti - Son Dakika Magazin


Advertisement