Bu adam insan olamaz! Üvey baba halının üzerine idrarını yapan 2 yaşındaki kızını döverek öldürdü - Son Dakika

Bu adam insan olamaz! Üvey baba halının üzerine idrarını yapan 2 yaşındaki kızını döverek öldürdü

Rusya'da 40 yaşındaki Anton Proskurin, halının üzerine idrarını yapan 2 yaşındaki üvey kızı Ksenia Dubrovina'yı döverek öldürdü. Yapılan incelemede Anton'nun küçük kızın kafa ve vücudunun diğer bölgelerine 60 kez vurduğu tespit edildi.

1
Yürek parçalayan olay Rusya'da gerçekleşti. 40 yaşındaki Anton Proskurin, halının üzerine idrarını yapan 2 yaşındaki üvey kızını canice öldürdü.
2
Olay anında işte olan küçük kızın annesi eve döndüğünde kızının kafasının balon gibi şiştiğini ve vücudunda morluklar olduğunu görünce sağlık ekiplerini aradı.

3
Eve gelen sağlık ekipleri kızın hayatını kaybettiğini yapacak bir şey olmadığını söylediler. Sağlık ekiplerinin güvenlik güçlerini araması üzerine eve gelen polis, Anton'un ifadesini aldı. Anton, küçük kızı halıya idrarını yaptığı için öldürdüğünü itiraf etti.
4
Üvey babanın son bir ay içinde sürekli dövdüğü kızın kafasına yirmi, vücudunun diğer taraflarına kırk kez vurduğu tespit edildi. Küçük kız kafasına aldığı darbeler yüzünden beyin kanaması geçirip öldü.
5
Küçük kızın annesinin üvey babası tarafından sürekli şiddete maruz kaldığını bilmesine rağmen bir şey yapmadığı, son bir ay içinde kıza karşı her fırsatta şiddet uyguladıkları iddia edildi.

6
Bazı görgü tanıkları üvey babasının şiddeti sonucu vücudunda morluklar oluşan kızın annesi Zinaida Proskurina'nın, morluklar gözükmemesi için kızının yüzene makyaj yaptığını aile fotoğraflarını arkadaşlarına gösterip "Bu aile albümü içindir" dedi.
7
Çiftin aile dostu olan Roman isimli bir kişi, üvey babanın ayağı takılıp düşen küçük kızı kollarında hızla çekip kolunun kırılmasına sebep olduğunu anne Zinaida Proskurina olay karşısında kahkahalar attığını söyledi.
8
Roman, ben tepki gösterince annenin kendisine kızının çok yaramaz olduğunu söyleyip tepki göstermemesini istediğini söyledi. Anton'nun müebbet hapisle yargılanıyor.

Haber Yayın Tarihi: 16.09.2020 16:30

Son Dakika Bu adam insan olamaz! Üvey baba halının üzerine idrarını yapan 2 yaşındaki kızını döverek öldürdü - Son Dakika

YORUMLAR (2)
  • anonim: Mutlu değilim. Neden her gün aynı şeyler olmak zorunda? Kalbim dayanamıyor artık.Sokakta yürürken her 10 - 15 saniye de bir arkama bakmadan duramıyorum. Nasıl olacak sonumuz? Bir kendini bilmezin katli ve ona verilen ev hapsi şeklinde mi? Cevap Yaz 8 0 Yayından Kaldır

Diğer Galeriler

TV yıldızı Megan Barton Hanson 'Sizin gözünüzde nasıl göründüğümü merak ediyorum' diyerek çıplak pozunu paylaştı Çocuk kanalında büyük rezalet: Yetişkinler çocukların önünde soyundu Doğanın aşka düşmüş hali! Kalpli pembe göle dönüşen 2 bin yıllık antik liman hayranlık uyandırıyor Ayasofya'nın 16 yıllık tatlı bekçisi Gli'den kötü haber! Ayrı bir odada bakılacak Aldatıldığını düşünen kadın, sevgilisine 'Umarım annen canlı yanmayı seviyordur' mesajını attıktan sonra evi ateşe verdi