Bu Adaya Sadece Yetişkinler Girebiliyor - Son Dakika

Bu Adaya Sadece Yetişkinler Girebiliyor

14.02.2018 11:41

Orta Amerika'nın turizm ülkesi Belize'de bulunan 'Coco Plum' adasına girmek için 21 yaşından büyük olmak gerekiyor. Adada, dünyanın pek çok yerinde yasak olan şeyler serbest. İsteyenlerin çıplak gezebileceği adada konaklamanın bedeliyse binlerce dolar...

1
En lüks otellerden birine sahip
En lüks otellerden birine sahip
Belize'deki 'Coco Plum' adası, dünyanın en lüks otellerinden birine sahip. Adada konaklamanın haftalık maliyeti kişi başı 6 bin doları aşıyor.

2
Her hafta 48 ziyaretçi kabul ediliyor...
Her hafta 48 ziyaretçi kabul ediliyor...

6 bin dolar vermek adaya girmek için yeterli değil. Tatil için başvuru yaptıktan sonra sıranın size gelmesini beklemeni gerekiyor. Çünkü adaya her ahfta sadece 48 ziyaretçi kabul ediliyor.

3
21 yaş üstü şartı var!
21 yaş üstü şartı var!

Adaya gelmek isteyenlerde aranan en önemli şartlardan biri de 21 yaşından büyük olmak.

4
Sınırsız özgürlükler adası...
Sınırsız özgürlükler adası...

Sadece 21 yaşından büyüklerin girebildiği adada sınırsız özgürlükler lüksle birleşiyor. Adada dileyenler herhangi bir kıyafet giymeden gezebiliyor.

5
Konaklama mekanları ev tipi...

Konaklama mekanları ev tipi...</p><p>

Otelde konaklayacağınız odalar ev tipi ve birbirinden epey uzakta. Ayrıca adaya gelenler, dalış, yüzme, surf gibi etkinliklere de katılabiliyor.

6
Haziran'a kadar boş oda yok!
Hazirana kadar boş oda yok!

Yoğun talebin yaşandığı adada şu an Haziran ayına kadar boş olda bulunmuyor.

7
8
9
10

Son Dakika Bu Adaya Sadece Yetişkinler Girebiliyor - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da dikkat çekiyor Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement