Bu Bankamatik Duble Para Veriyor - Son Dakika

Bu Bankamatik Duble Para Veriyor

17.01.2009 14:44

1
Kulaktan kulağa yayılan haber, istenilenin iki katını veren ATM'de kuyruğa neden oldu.

2
İngiltere'nin Stretford kenti yakınlarında bulunan benzin istasyonundaki ATM'de bugün uzun kuyruklar oluştu.

3
Kuyruk 6 saat boyunca sürdü. Yoldan geçen araçlardaki insanlar önce bu kuyruğa bir anlam veremedi. Gerçek daha sonra ortaya çıktı.
4
Açıklama, bankadan geldi. ATM, 6 saat boyunca bir arıza nedeniyle istenilen miktarın tam iki katını vermiş.

5
Bunu farkedenler yakınlarına, arkadaşlaına haber vermiş. Haber kulaktan kulağa yayılınca, ATM insanların akınına uğradı.
6
ATM'yi bu şekilde kullanan ve ismini açıklamak istemeyen bir kişi Manchester Evening News gazetesine "Sabah benzin istasyonundaki marketten bir şeyler alacaktım.
7
Ama üzerimde çok az nakit olduğunu farkedince ATM'ye yöneldim. Birkaç kişi kuyrukta bekliyordu. Oysa orada hiçbir zaman kuyruk olmazdı. Bekleyenlerden öğrendim ki istenilen rakamın iki katını veren ATM'nin, dekont fişinde de tuşlanan rakam yazıyor. Ben de 250 sterlin için tuşladım. Bana 500 sterlin verdi. Gözlerime inanamadım" dedi.

8
Bankadan yapılan açıklamada ise "Bu kadar çok vatandaşın, hak etmedikleri bir parayı almalarını hayret ve üzüntüyle karşıladık" denildi.
9
Fazla para çekenler için işlem yapılamayacağı belirtiliyor.

Son Dakika Bu Bankamatik Duble Para Veriyor - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kalpleri durma noktasına geldi! Survivor'da masaj yaptıracağını sanan ünlüler, ecel teri döktü Biz donarken o açıldıkça açıldı! Alemin Kralı Oben, iç çamaşırıyla dışarı çıkıp poz verdi Ne zaman oluştuğu bilinmiyor! Burası Akdeniz'in aşağı dünyaya açılan kapısı Nüfuslar artıyor! İşte büyükşehir olmaya aday 15 ilimiz Tam 30 dakika sürdü! Doğanın en ölümcül kavgasında beklenmedik son