Bu Bombalar da, Ergenekonla Bağlantılı mı? - Son Dakika

Bu Bombalar da, Ergenekonla Bağlantılı mı?

13.12.2008 17:02

1
Trabzon Valisi Nuri Okutan, Ele Geçirilen El Bombaları ve Silahlarla İlgili Soruşturmanın Devam Ettiğini Söyledi.
2
Operasyonda ele geçirilen bomba ve silahların basına gösterilmesinin ardından Emniyet Müdürlüğü çıkışında basın mensuplarının sorularını cevaplayan Vali Okutan, 'Şuanda soruşturma aşamasında, bir şey söylemek erken olur.
3
Savcımızla da görüşüyoruz. Bütün ihtimaller göz önüne alınarak çalışmalar sürüyor. Onun için şuanda bir şey söylemek erken olur. Bütün ihtimaller değerlendiriliyor.' dedi.
4
Okutan, olayın 'Ergenekon bağlantısı' olup olmadığı yönündeki soruya da, 'Bunlar erken yorumdur. Biz bütün ihtimallere göz önüne alarak çalışıyoruz.' cevabını verdi.
5
Okutan, gözaltına alınan kişilerin kamu personeli olmadığını, serbest meslekle uğraştıkları bilgisini verdi.
6
Emniyet Genel Müdürlüğü ve başka illerle de irtibatlı çalışmaların devam ettiğini kaydeden Okutan, silahların daha önce herhangi bir olayda kullanılıp kullanılmadığı konusunda, 'Genel Müdürlüğümüzle de irtibat halindeyiz, incelemeler devam ediyor. Benim daha fazla bir şey söylemem şuanda erken olur.'
7
Vali Okutan, 'başka gözaltılar olabilir mi?' sorusuna ise, 'Bilemiyorum.' şeklinde cevap verdi.
8
Trabzon Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince 5 ayrı adrese yönelik eş zamanlı yapılan operasyonlarda iki evde 9 adet el bombası, 1 adet seyyar dipçikli Kaleşnikof piyade tüfeği ve bu silaha ait 420 adet mermi, 1 adet tabanca ile bu silaha ait 8 adet mermi ele geçirilmişti. Operasyonlarda gözaltına alınan 4 zanlının sorguları devam ediyor.
9
10
11
12
13

Son Dakika Bu Bombalar da, Ergenekonla Bağlantılı mı? - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Canlı yayında bilerek göğüslerini gösteren jüri üyesi kızlarıyla birbirine girdi! Sebep yine aynı Çıplak fotoğraflarını satan modeli şaşırtan talep! En çok o pozu istiyorlar "Her seferinde yıkıyorum" demişti! Cardi B, taharet temizliği için asistan tutmuş Sorumsuzca davrananların eseri! İstanbul'un bir ilçesinde kediler 'Şirinler'e döndü Boyları 12 metre kiloları 50 ton! 2 bin yıldır öylece duruyorlar