Son Dakika Haberleri: Bu da Ferrarili Çete!

Bu da Ferrarili Çete!

9 yıl önce

1
İstanbul'da uyuşturucuya yönelik düzenlenen operasyonda elebaşılığını uyuşturucu baronu Nejat D'nin kardeşi S.D'nin yaptığı 15 kişilik çete çökertildi. 250 kilogram eroinin ele geçirildiği operasyonda 2'si Ferrari marka olmak üzere çok sayıda lüks otomobile el konuldu.


2
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, 1 yıl süren fiziki ve teknik takibin ardından harekete geçti.
3
Tespit edilen adreslere bugün düzenlenen eşzamanlı operasyonda 15 kişi gözaltına alındı. Baskında yapılan aramalarda 250 kilogram eroin ele geçirildi.
4
Bu kişilerin ev ve işyerlerinin garajlarında ise 10'un üzerinde lüks otomobil bulundu. El konularak emniyetin otoparkına götürülen otomobillerin arasında 2 de Ferrari marka otomobil bulunuyor. Bu otomobillerin uyuşturucu parasıyla alındığı öne sürüldü.


5
Vatan Caddesi'nde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün bahçesine götürülen 2 Ferrari çok yoğun ilgi gördü. Vatandaşlar ve polisler Ferrari marka otomobillerin yanında hatıra fotoğrafı çektirdi.

6
İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen 15 kişilik şebekenin elebaşılığını uluslararası uyuşturucu kaçakçısı Nejat D'nin kardeşi S.D'nin yaptığı ortaya çıktı.


Konuyla ilgili soruşturma devam ediyor.

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17Haber Yayın Tarihi: 01.04.2011 06:53 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

En çok fidan sahiplenen 20 il açıklandı! Bakın ilk sırada kim var Trump hakkında skandal iddia! Dedesi genelev patronu çıktı 8 aylık hamile Müge Boz, 'Daha çekici hissediyorum' diyerek iç çamaşırlı poz verdi! Ünlü model mayoyla gezindiği New York caddelerini ateşiyle kasıp kavurdu Karadeniz halkının kabusu oldu! Gören derhal ihbar etsin