Bu da Sandalye Oyunu! - Son Dakika

Bu da Sandalye Oyunu!

30.09.2010 15:31

1
Özellikle kahvehanelerin sigara yasağından kurtulmak için cadde ve sokaklara koydukları sandalye - masalar zabıtalar tarafından bir kamyona yüklendi. Ancak film gibi operasyonda kamyonun diğer tarafına geçen kahveciler ile çalışanları, el konulan masa- sandalyeleri gizlice kamyondan indirerek işyerlerine taşıdılar.
2
Yaklaşık 4 saat süren operosyanda zabıtalar sadece güneşten korunmak için açılan şemsiyeleri tutmaya yarayan bidonları götürdüler. Kahveciler, "Sigara yasağı olduğu için kahvehaneye kimse gelmiyor. Müşteri kazanmak için bizlerde masa ve sandalyeleri dışarı koyuyoruz" dedi ve zabıta ekiplerine tepki gösterdiler.
3
Zabıtaların operasyonunu destekleyen kadınlar ise, "Sokakta yürüyerecek yer yok. Evimizin balkonuna dahi çıkamıyoruz. Sigara yasağı biz kadınları evimize mahkum etti" dediler.
4
5
6

Son Dakika Bu da Sandalye Oyunu! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti Dağlık alanda kaybolan adamı, paylaştığı son fotoğraf karesi kurtardı! Sır bacaklarındaki is izlerindeydi Sony 2021 Dünya Fotoğraf Ödülleri'ni kazananlar belli oldu! Birinciliği "Afrikalı Viktoryen" portresi aldı