Bu Dev Çekici Almak İçin Belki de Son Gün - Son Dakika

Bu Dev Çekici Almak İçin Belki de Son Gün

19.06.2014 11:21

World of Warcraft evreninden gerçek dünyaya uzanan şiddet.

1
Blizzard'ın oyun dünyasına armağan ettiği Warcraft, Diablo ve StarCraft gibi serileri birçoğumuz biliyoruz. Birçok firma gibi Blizzard da ürettiği oyunlarının yan ürünlerini çıkararak hem sevenlerini mutlu ediyor, hem de gelirlerine gelir katarak yeni projelere yelken açabiliyor.


Kaynak :
2
Firmanın en önemli markalarından World of Warcraft, en çok oynanan online RPG'lerden bir tanesi ve birçok oyuncu için DoomHammer isimli silahın, yani galerimize konu olan silahın da önemi büyük.
3
İşte bu silahın 11 inç büyüklükte ve kutuyla birlikte 11 kilo ağırlığındaki replikası, $349.95 dolar fiyat etiketiyle satılıyor. Şu an 75 dolarlık bir indirim var ve bitmesine de saatler kaldı. Ek olarak, bu replika ürün de bitmek üzere ve muhtemelen bir daha üretilmeyecek.
4

5

Son Dakika Bu Dev Çekici Almak İçin Belki de Son Gün - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

18 yaşındaki modele sahte ajans şoku! Kamera karşısında soyunmasını istediler Katıldığı programı terk etmesiyle gündem olan Şevval Şahin'in estetiksiz hali yeniden dillere düştü Milyonların içinde yüzen Ronaldo'nun kız arkadaşı geçmişiyle yürek burktu: İnsanlara yemek almaları için yalvardım Babası Instagram'ını kapattırmıştı! Coşkun Sabah'ın kızı bomba gibi geri döndü Mide bulandıran olay! 37 yaşındaki sapık, tavuk ve civcivlere tecavüz etti