Bu Dj'ler Coşturdu - Son Dakika

Bu Dj'ler Coşturdu

18.09.2010 12:09

1
Alanya'da Sahneye Çıkan Ukraynalı Dj Vanilla Sky, Erotik Şovuyla Partiye Katılan Yüzlerce Kişiyi Coşturdu.
2
Bu yaz sezonunda Alanya'da 3'üncü kez sahneye çıktığını belirten DJ, Alanya'yı çok sevdiğini söyledi.Alanya'nın iskele bölgesinde bulunan Club İstanbul, DJ Vanilla Sky'ı eğlence tutkunlarıyla bir kez daha buluşturdu.
3
Gece yarısından sonra başlayan partiye özellikle yabancı tatilciler büyük ilgi gösterdi. Erotik şovlarıyla dikkat çeken Vanilla Sky'ın danslarına yerli ve yabancı tuatilciler de eşlik etti.
4
DJ setinin üzerine çıkarak dans eden Vanilla Sky'ın performansı eğlence tutkunlarının büyük beğenisini topladı. Güzel DJ'i izlemeye gelenler, cep telefonlarıyla bol bol fotoğraflarını çekti.

5
Vanille Sky, gecenin ilerleyen saatlerinde şovuna kostümünün üzerini çıkararak devam etti. Bir dansçı kızın da eşlik ettiği seksi DJ'in erotik şovu nefes kesti. Parti sabaha karşı sona erdi.
6
7
8
9
10

Son Dakika Bu Dj'ler Coşturdu - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı