Bu dünyaya ait olamazlar! Rus balıkçının denizden çıkardığı ilginç canlılar görenleri ürküttü - Son Dakika

Bu dünyaya ait olamazlar! Rus balıkçının denizden çıkardığı ilginç canlılar görenleri ürküttü

Dünya bağrında keşfedilmemiş binlerce hazine ve canlı saklıyor. Okyanus ve denizden çıkan canlılar ise insanlığı bir hayli hayrete düşürüyor. İşte Rus balıkçının ağına takılan ilginç deniz canlıları.

1
Rusya'nın Murmansk şehrinde yaşayan ve balıkçılık yapan Roman Fedortsov, yakaladığı değişik deniz canlılarının fotoğraflarını çekerek sosyal medya üzerinden paylaşıyor.
2
Roman Fedortsov, Kuzey Kutbu'ndaki buzsuz tek limana sahip olan Rusya'nın Murmansk kentinde bir balıkçı teknesinde çalışıyor.
3
Fedortsov, 2016 yılında ağına takılan ilginç canlıların fotoğraflarını çekerek kişisel Twitter ve Instagram hesapları üzerinden paylaşmaya başladı.
4
Rus balıkçının Twitter ve Instagram hesabında yaklaşık 600 bin takipçisi bulunuyor.
5
Balıkçının bulduğu canlıların çoğu okyanusun ışık görmeyen mezopelajik bölgesinde yaşıyor. Ağına yanlışlıkla daha önce nadir rastlanmış sayısız canlıyı gözler önüne seren Fedortsov, takipçilerini şaşkına çeviriyor.
6
Hatta sosyal medya kullanıcıları balıkçının bulduğu deniz canlıların 'bu dünyaya ait olamayacağını' ileri sürüyor.

7
Roman Fedortsov'un yaptığı paylaşımları ürpertici olsa da kullanıcılar tarafından oldukça ilgi görüyor.
8
Derin su balıkçısı Federtsov, yakaladığı değişik deniz canlılılarını fotoğraflayarak takipçileri ile paylaşmaya devam edeceğini belirtiyor.
9
İşte balıkçının ağına takılan diğer tuhaf canlılar;
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24

Haber Yayın Tarihi: 09.05.2020 16:09

Son Dakika Bu dünyaya ait olamazlar! Rus balıkçının denizden çıkardığı ilginç canlılar görenleri ürküttü - Son Dakika

YORUMLAR (12)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü Gelen geri dönmüyor! Salgından kaçanların ikinci adresi Kuşadası, nüfus bakımında 35 ili geçti Sporu bırakıp cinsel içerikli siteye üye olan sörfçüden çarpıcı itiraf: Tacize uğradım, kimseye anlatamadım Bazı kısımları sapasağlam! 800 bin yıllık Van Gölü'nden bir batık gemi daha gün yüzüne çıkartıldı Kalça yarışmasına katılan doktor aç kaldı! Hiçbir hastane iş başvurusunu kabul etmiyor