Bu El 17 Gün Sonra Canlandı! - Son Dakika

Bu El 17 Gün Sonra Canlandı!

7 yıl önce

Bangladeş'te 24 Nisan tarihinde yıkılan ve tekstil atölyelerinin bulunduğu Rama Plaza'nın enkazında çalışan görevliler, bir kadını kurtarmayı başardı.

1
Bangladeş'in başkenti Dakka'da binden fazla kişinin ölümüne neden olan iş merkezinin enkazından tam 17 gün sonra bir kadın canlı olarak kurtarıldı. Bitkin görünen kadın sadece "Adım Reşma" diyebildi.
2
Bangladeş'te yayın yapan televizyon kanalları kadının kurtarıldığı operasyonu dakika dakika yayınlarken, çevrede toplanan kişiler kadının enkazdan sağ çıkması üzerine mutluluğa boğuldu.
3
Ülke basınında ismi Reşma olarak bildirilen kadının bir sedye üzerinde yüzünde oksijen maskesiyle ambulansa bindirildiği görüntüler de yayınlandı.
4
5
6
7
8
9
10
11

Haber Yayın Tarihi: 10.05.2013 04:00 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dikkat günlük hayatımızda sıkça kullandığımız bu nesneler ölümcül koronavirüse yol açabilir! İdlib'de şehit düşen Kayserili Ali Taşöz'ün 'canım anam' paylaşımı yürekleri dağladı Göçmenler gece yarısı yollara düştü! İşte sınırdan manzaralar Şehit haberleri ciğerimizi yaktı! İşte ünlülerin İdlib şehitleri için attığı tweetler New York ile New Jersey'deki camilerde eller, İdlib şehitleri ve Mehmetçiğe dua için kalktı!