Son Dakika Haberleri: Bu evde kimse 10 saatten fazla kalamıyor! Çıkışı bulana 115 bin TL ödül var

Bu evde kimse 10 saatten fazla kalamıyor! Çıkışı bulana 115 bin TL ödül var

23 gün önce

ABD'de bulunan dünyanın en ürkütücü korku evinde, 10 saatlik turu tamamlayıp çıkışı bulabilene yaklaşık 115 bin TL değerinde ödül veriliyor. Ancak, bugüne kadar bu ödülü alabilen kimse çıkmadı.

1
ABD'nin Tennessee eyaletinde bulunan McKamey Manor isimli korku evinin sahibi Russ McKamey, korku evinde 10 saat kalıp çıkış yolunu bulabilene 20 bin dolar (Yaklaşık 115 bin TL) para ödülü veriyor.
2
'Dünyanın en ürkütücü yeri' olarak tanımlanan bu eve girmeniz için 21 yaşından büyük olmanız ve işletme sahibinin köpekleri için bir paket mama getirmeniz gerekiyor.
3
Ayrıca, eve girmeden önce spor ve fitness testine giriş şartı da bulunuyor. Ardından, 40 sayfalık bir rıza metnini okuyup imzalamalı ve bir doktor kontrolünün ardından kendinize, evden çıkmayı istediğinizde kullanacağınız bir güvenlik kelimesi seçmelisiniz. Sağlık sigortanız da varsa, eve giriş hakkı kazanıyorsunuz.
4
Oyun başlamadan önce oyunculara, daha önce eve girip başarısız olan insanların görüntüleri izlettiriliyor.
5
Evde, ıslak bir ortam, fiziken yıpratıcı aksiyonlar, çeşitli canlılarla yakın temas, ürkütücü ses ve görsel efektler yer alıyor.
6
Tamamlanması 10 saat süren 'Kimsesizlik' adı verilen turda, size temas eden aktörlere karşılık vermeniz kesinlikle yasak.
7
Bugüne dek, 10 saatlik turu başarıyla bitiren ve çıkış kapısını bulabilen hiçbir oyuncu çıkmadı.

8
9
10Haber Yayın Tarihi: 28.10.2019 03:50 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ukraynalı Kainat Güzeli Anastasiya Subbota, iki ülke arasında krize neden oldu! Şarkılarıyla gönülleri fetheden Zakkum'un solisti, estetik operasyonla bambaşka biri oldu! 14 yaşındaki genç, cinsel organına soktuğu manyetik toplar yüzünden canından oluyordu! Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim!