Bu fotoğrafa bakan tebessümünü gizleyemiyor! İşte en komik doğa fotoğrafları - Son Dakika

Bu fotoğrafa bakan tebessümünü gizleyemiyor! İşte en komik doğa fotoğrafları

17.05.2020 11:20

Vahşi doğanın biribirinden renkli karelerinin kıyasıya yarıştığı Comedy Wildlife Photography Awards (Komik Vahşi Yaşam Fotoğrafları Ödülleri) için adaylar belli oluyor. Bu yıl altıncısı düzenlenecek ve başvuruları 30 Haziran'a kadar devam eden yarışmadan bazı seçme fotoğraflar yayınlandı. İşte baktığınız an yüzünüzde tebessüm oluşturuyor.

1
Onlar doğanın ve hayatımızın olmazsa olmaz parçaları. Özellikleriyle hayran kaldığımız, bazen korktuğum ama bazen de tebessüm ettiğimiz dostlarımızın en komik hallerini görmeye hazır mısınız?
2
Maskeli cennet papağanlarının en mutlu oldukları yerin vahşi doğa olduğunu söyleyenler haksız sayılmaz galiba (Thomas Grigoleit)
3
ABD Kaliforniya'daki su samuru, kendi yaptığı şakaya gülüyor gibi (David DesRochers)

4
Gülüşüyor gibi duran zebralar da Kenya'dan (Tanvir Ali)

5
Birleşik Krallık'ta kaşınan fokun kafası karışmış gibi (Johan Siggesson)

6
Estonya'daki bir karaca, arkadaşına dil uzatıyor (Alvin Tarkmees)
7
Annesinin kulağını emen bu suaygırını görmek için Kenya'da olmanız gerekiyordu (Manoj Shah)
8
9
Alaska'daki Clark Gölü kenarında dans figürü sergileyen bir boz ayı (Janet Miles)

10
Tanzanya'daki Ngorongoro krateri, birbirleriyle güreşen aslan yavrularına da ev sahipliği yapıyor (Yarin Klein)
11
Sullam, yaptığı açıklamada "Bu sene gelen fotoğraflar özellikle etkili. Şimdiden bu kadar güçlü aday olduğu için heyecanlıyız" dedi.
12
Kendileri de birer profesyonel fotoğrafçı olan Paul Joynson-Hicks ve Tom Sullam, bu sene altıncısını düzenledikleri yarışmayla, vahşi yaşamın ve doğal ortamların korunmasına katkıda bulunmayı hedefliyor.

Son Dakika Bu fotoğrafa bakan tebessümünü gizleyemiyor! İşte en komik doğa fotoğrafları - Son Dakika


YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Depremin kucağındaki Yunan Adası Sisam'da da manzara vahim! Sokaklar taş yığınıyla doldu İzmir'de şiddetli deprem sonrası korkutan görüntü! Deniz çekildi, tekneler karaya oturdu Cinsel içerikli film yıldızından maçta testis travması geçiren Rodriguez'e destek mesajı: Umarım iyisindir Nedeni bilinmiyor! Aynı fırından ekmek alan 300 kasabalı aklını yitirdi Bir döneme damga vurdu! Yumruklu saldırıda burnu kırıldı, barajı geçemeyince istifayı bastı