Son Dakika Haberleri: Bu Fotoğraflar Seçim Kazandıracak

Bu Fotoğraflar Seçim Kazandıracak

10 yıl önce

1
İngiliz muhalefet lideri David Cameron'ın eşi Samantha Cameron'ın son yayınlanan fotoğrafları, İngiltere'de günün konusu oldu. Yayınlanan fotoğrafların seçim öncesi bir halkla ilişkiler çalışması olduğu iddia edildi
2
İngiltere'de Mayıs ayında yapılacak genel seçimler sonrasında Muhafazakar Parti lideri David Cameron'ın başbakan olması bekleniyor. İngiliz basını seçimler öncesi liderlerin özel hayatlarını da didik didik ediyor.
3
Son olarak İngiliz Daily Mail gazetesi, Muhafazakar Parti lideri David Cameron'ın güzel eşinin seksi fotoğraflarını yayımladı.
4
Gazete Samantha Cameron'ın 1995 yılında evlenmeden hemen önce çektirdiği fotoğraflarla, Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy'nin eşi Carla Bruni'nin tahtını sallayacağını yazdı.
5
O dönemde Samantha Cameron'ın bu fotoğrafları çekmesini organize eden moda yazarı Jane Reid, "Kamera onu çok seviyor. Bir modelde ne ararsan Samantha Cameron'da hepsi var. Ayrıca kameraya baktığında kendine güveni tam" dedi.
6
7
8
9
10
11
Haber Yayın Tarihi : 22.03.2010 12:47 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bilim İnsanları Açıkladı: Köpekler Sakallı Erkeklerden Daha Temiz Paskalya Bayramı'nı Kutlayan İngiliz Gençleri, Eğlencenin Dozunu Fena Kaçırdı! Festivalde Kendinden Geçen Ünlü Fenomen, Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu! İngiliz Cinsel İlişki İşçisi: Beni Sevgililerine Hediye Ediyorlar! Yüzyılın En Ünlü Diktatörü Olan Hitler'in, Hiç Bilinmeyen Fotoğrafları Ortaya Çıktı!