Bu Geline Hiçbir Hediye Gelmedi - Son Dakika

Bu Geline Hiçbir Hediye Gelmedi

07.12.2008 20:48

1
Avrupa'nın en güzel soylu kızı Avusturya Arşidüşesi evlendi. Ama geline tek hediye gelmedi. Avrupalı soylular bu düğünde buluştu. Avusturya Arşidüşesi Marie-Christine, Limburg Stirum Kontu Rodolphe'la dün muhteşem bir düğünle hayatını birleştirdi.
2
Belçika'nın Mechelen kentindeki tarihi St. Rumbolds Katedrali'nde gerçekleşen törende, Avrupa'nın tüm asil aileleri biraraya geldi.
3
Belçika kraliyet ailesinin tüm fertlerinin katldığı muhteşem düğünde prensler ve prensesler, kontlar ve kontesler, baronler ve baronesler, dük ve düşeslerin dışında siyaset ve sanat dünyasından çok az sayıda davetli yer aldı.
4
GELİNLE DAMADA HEDİYE YOK

İşte bu yüzden genç Avusturya Arşidüşesi Marie-Christine'nin düğünü, tarihe de geçen pek çok asil ailenin buluşması gibi gerçekleşti.

5
Son derece sade olan düğünde davetliler, gelinle damada herhangi bir hediye vermedi, yerine çeşitli kuruluşlara bağışlar yapıldı.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika Bu Geline Hiçbir Hediye Gelmedi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu Dünya sustu o susmadı! Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepki İsrail'in hain saldırılarına direnen Mescid-i Aksa'da tekbirler göğü inletti! 100 binler bayram sabahı kıyama durdu 16 karısı, 151 çocuğu var! Ailesini genişletmek isteyen yaşlı adam her gece dört eşiyle ilişkiye giriyor
Advertisement