Bu Geline Hiçbir Hediye Gelmedi - Son Dakika

Bu Geline Hiçbir Hediye Gelmedi

12 yıl önce

1
Avrupa'nın en güzel soylu kızı Avusturya Arşidüşesi evlendi. Ama geline tek hediye gelmedi. Avrupalı soylular bu düğünde buluştu. Avusturya Arşidüşesi Marie-Christine, Limburg Stirum Kontu Rodolphe'la dün muhteşem bir düğünle hayatını birleştirdi.
2
Belçika'nın Mechelen kentindeki tarihi St. Rumbolds Katedrali'nde gerçekleşen törende, Avrupa'nın tüm asil aileleri biraraya geldi.
3
Belçika kraliyet ailesinin tüm fertlerinin katldığı muhteşem düğünde prensler ve prensesler, kontlar ve kontesler, baronler ve baronesler, dük ve düşeslerin dışında siyaset ve sanat dünyasından çok az sayıda davetli yer aldı.
4
GELİNLE DAMADA HEDİYE YOK


İşte bu yüzden genç Avusturya Arşidüşesi Marie-Christine'nin düğünü, tarihe de geçen pek çok asil ailenin buluşması gibi gerçekleşti.

5
Son derece sade olan düğünde davetliler, gelinle damada herhangi bir hediye vermedi, yerine çeşitli kuruluşlara bağışlar yapıldı.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Haber Yayın Tarihi: 07.12.2008 08:48 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Üç böreği birden yemeye çalışan genç hemşire boğularak öldü Kanadalı genç kadın, kedisi uğruna koronavirüsün merkezinden ayrılmadı Çocuk oyuncu Nikita Pearl Waligwa, beyin tümörü nedeniyle hayatını kaybetti Akşam yemeği için aldıkları dolmalık biberin içinden canlı kurbağa çıktı! Tokatçı filminin güzeller güzeli Emine'sine bir de şimdi bakın!