Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? - Son Dakika

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor?

13.01.2014 10:03

Astrolog Dinçer Güner 27 Ocak-2 Şubat haftasını yorumladı. İşte burçları bekleyen sürprizler...

1
Astrolog Dinçer Güner 27 Ocak-2 Şubat haftasını yorumladı. İşte burçları bekleyen sürprizler...

2
Koç Burcu:

Bu hafta Kova burcunda meydana gelecek olan yeni ay ile birlikte önümüzde ki 10 günlük süreçte özellikle,sosyal çevrenizde bir hareketlilik başlıyor. Arkadaşlarınızdan ve dostlarınızdan girişimleriniz için rahat bir şekilde destek görebileceksiniz. Farklı yapıda, marjinal kişilerle bir arata gelebilirsiniz.

3
Boğa Burcu:

Bu hafta Kova burcunda meydana gelecek olan yeni ay ile birlikte önümüzdeki 10 günlük süreçte; İş arayanlar için özellikle bu yeni ay dönemi daha girişken, atak ve insiyatif ve sorumluluk almaya daha hazır bir halde olacaksınız. Çalışanlar terfi beklentisi içine girebilirler.

4
İkizler Burcu:

Bu hafta Kova burcunda meydana gelecek olan yeni ay ile birlikte önümüzde ki 10 günlük süreçte; seyahatler, eğitimle ilgili konular, hukuksal konularla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. İthalat-İhracat işlerinde çalışanların özellikle işlerinde yoğunluk artabilir, uzak yerlere seyahat planları yapabilirsiniz.

5
Yengeç Burcu:

Bu hafta Kova burcunda meydana gelecek olan yeni ay ile birlikte önümüzde ki 10 günlük süreçte; Size ait olmayan fakat sizleri yakında ilgilendiren finansal konular ön plana çıkmaya başlıyor. Kredi almak için kolları sıvayabilir, eşinizin veya ortağınızın finansal durumu ile ilgilenmek için kolları sıvayabilirsiniz..

6
Aslan Burcu:

Bu hafta Kova burcunda meydana gelecek olan yeni ay ile birlikte önümüzde ki 10 günlük süreçte; İlişkiler, eşinizle ilgili konular, ortaklık gerektiren işler ile ilgili konulara odaklanacaksınız

7
Başak Burcu:

Bu hafta Kova burcunda meydana gelecek olan yeni ay ile birlikte önümüzde ki 10 günlük süreçte; Sağlığınızı ilgilendiren konularda biraz daha dikkatli olmalı, özellikle baldırlar ve ayak bilekleri hassas olabilir. Birlikte çalıştığınız kişiler ile gerginliklerden kaçınmalı, yeni işler, yeni projeler gündeme gelebilir.

8
Terazi Burcu:

Bu hafta Kova burcunda meydana gelecek olan yeni ay ile birlikte önümüzde ki 10 günlük süreçte; Sizler için bu yeni zamanında havada aşk kokusu var! Birliktelikleri olanlar partnerleri ile oldukça romantik dakikalar geçirebilecekler, yalnızlar ise çok daha kolay flört edebilecekleri kişiler ile tanışabilecekler.

9
Akrep Burcu: Bu hafta Kova burcunda meydana gelecek olan yeni ay ile birlikte önümüzde ki 10 günlük süreçte; Ev,yuva, aile konuları bu yeni ayın ilgileneceği konular arasında yer alacak. Evinizi yeniden dekore etmek, tadilat işleri ile ilgilenmek, yeni elektronik eşyalar alabilirsiniz.
10
Yay Burcu:

Bu hafta Kova burcunda meydana gelecek olan yeni ay ile birlikte önümüzde ki 10 günlük süreçte; teknoloji ve internet araçlarını kullanarak iletişim konularını hayatınızda daha görünür bir hale getirebilirsiniz

11
Oğlak Burcu:

Bu hafta Kova burcunda meydana gelecek olan yeni ay ile birlikte önümüzde ki 10 günlük süreçte; Finansal konular iş başında. Bu yeni ay zamanı bir taraftan grup çalışmaları ile kazançlarınızı arttırmanın yollarını ararken bir taraftan da kesenin ağzını biraz açmanız gerekebilir

12
Kova Burcu:

Bu hafta Kova burcunda meydana gelecek olan yeni ay ile birlikte önümüzde ki 10 günlük süreçte özellikle,sosyal çevrenizde bir hareketlilik başlıyor. Arkadaşlarınızdan ve dostlarınızdan girişimleriniz için rahat bir şekilde destek görebileceksiniz.

13
Balık Burcu:

Bu hafta Kova burcunda meydana gelecek olan yeni ay ile birlikte önümüzde ki 10 günlük süreçte; Bazı kötü alışkanlıklarınızı bırakmak için hazırlıklar yapabilirsiniz, mesela sigara. Bunun yanı sıra gizlilik içinde hareket edebilir, yaptıklarınızı ve planlarınızı etrafınızdakilerle paylaşmayabilirsiniz.

YORUMLAR
500

Son Dakika Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? - Son Dakika


Advertisement