Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? - Son Dakika

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor?

19.08.2013 15:30

Astrolog Dinçer Güner 19 - 25 Ağustos haftasını yorumluyor.

1
Astrolog Dinçer Güner 19 - 25 Ağustos haftasını yorumluyor.
2
Koç ve Yükselen Koç;

Bu hafta kova burcunda bir dolunay meydana gelecek, güneş ve Merkür başak burcuna geçiş yapacaklar ve Venüs/Plüton sert etkileşimi devrede olacak. Şimdi bunları bir çözümleyelim bakalım.. Kova burcunda meydana gelecek olan dolunay ile birlikte, Sosyal çevreniz ve arkadaşlıklarınızla ilgili yerde gerçekleşecek olan dolunay, önemli bir sosyal oluşum içinde yer alabilirsiniz, kalabalıklar içine girebilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Şimdi bu dolunayın, yalnız olan Koçlar için özellikle gerçekçi olmayan, sabun köpüğü misali ama hayallerinizi süsleyecek bir aşkın işareti olabileceği gibi, ilişkisi olanlar alınganlıklar, kaprisler yüzünden minik sorunlar yaşayabilirler. Ama genel anlamda sosyal çevrenizde bir hareketlenme, gelişmeler bekleyebilirsiniz.

3
Dolunay zamanı ay/Merkür sert irtibatı özellikle kafa karışıklığı, karar mekanizmasının zorlanması, kime inanacağınızı şaşırmanıza neden olacak etkiler, arkadaş veya özel hayatınızda verilen sözlerin tutulması gibi durumlara sebep olabilir. Önümüzdeki 1 aylık süreçte odak noktanız iş hayatı olacak ve sizi çok daha fazla çalışacağınız, bol bol mesailere kalacağınız ve yorulacağınız bir süreç bekliyor olacak. Yalnız çalışma ortamınızda gerekli düzeni kurmakta bir parça zorlanabilir, bir takım kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Olası gelen teklifleri değerlendirirken dikkatli olmanızda fayda var, şartlar ve koşullar her an değişebilir. İş/özel hayat arasında gerginlik, kadınlarla problem, kadın figürler yüzünden kriz, özel hayat-iş hayatı ayırdının doğru yapılamaması yüzünden sıkıntılar, hem özel hem de profesyonel hayatınızda ılımlı olmayı öğrenmeniz, krizler yaratmamaya çalışmanız gerekmekt
4
Boğa ve Yükselen Boğa;

Kova burcunda meydana gelecek olan dolunay ile birlikte, İş ve kariyerinizi ilgilendiren alanda oluşacak bu dolunay karışık etkilere sahip aslında. İşin içinde Neptün olduğundan dolayı bazı yanılgılar, aldanmalar, sansasyonel bir takım durumlar, hayal kırıkları oluşabilir. Fakat eğer işiniz sanat, oyunculuk, resim, müzik..vb bir konu ile ilgili ise oldukça yaratıcı olabilirsiniz. Yaptığınız iş ve duruşunuzla toplum önünde olacak ve her şekilde dikkatleri üzerinize çekebileceksiniz. Dolunay zamanı ay/Merkür sert etkileşimi yüzünden işinizle ilgili kafanız karışık olabilir, karar vermekte zorlanabilir, kafa karışıklığı, zihin karışıklığı yaşayabilirsiniz.

5
Bu hafta kariyerinize ilişkim major kararlar almak için pek uygun olmayabilir, size verilen bazı sözler de tutulmayabilir. Önümüzde ki 1 aylık süreçte odak noktanız aşk, çocuklar, hayatın keyifli ve eğlenceli yönleri olacaktır. Yalnız bu hafta Güneş ile Neptün gergin olacaklar, özel hayatınıza ilişkin minik aldanmalar, hayal kırıklıkları, düzensizlikler oluşabilir. Özel hayatınıza ilişkin önünüzü görmekte zorlanabilir, kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Venüs/pluto sert etkileşimi ise; eğer ki bir ilişkiniz var ise bu hafta kriz durumları söz konusu olabilir, gerginlikler, hafif tartışmalar, kıskançlık yüzünden sıkıntılar söz konusu olabilir. Bunun yanı sıra bu etki ile, yurt dışı bağlantılı işlerinizde işler umduğunuz gibi gitmeyebilir, bu hafta birlikte çalıştığınız, iş yaptığınız kişilere karşı özellikle bayanlara karşı daha ılımlı yaklaşmayı öğrenmeniz gerekebilir.
6
İkizler ve Yükselen İkizler;

Kova burcunda meydana gelecek olan dolunay ile birlikte iyi niyetli bir yaklaşımla, romantik, duygusal, keyifli bir seyahat durumu söz konusu olabilir, fakat bir seyahat durumu söz konusu olursa da son kontrollerinizi iyi yapmakta fayda var. Eğitim, yayıncılık, tanıtım, halkla ilişkiler, iletişimle ilgili konularda destekleyici etkiler altında olacaksınız. Uzak yerlerden keyifli haberler de alabilirsiniz. Dolunay zamanı ay/ Merkür etkileşimi özellikle trafikte dalgınlık, kafa karışıklığı yüzünden sıkıntılı durumlara neden olabilir veya iletişim odaklı işlerde veya iletişim aletlerinizde kısa süreli arızalar söz konusu olabilir. Yakın çevrenizden gelebilecek dedikoduların gerçeklik payını kontrol etmeden tepkiler vermemenizde yarar var.

7
Önümüzde ki 1 aylık süreçte odak noktanız yerleşime ait konular, ev, yuva, aile olacaktır. Yalnız bu hafta Neptün ile Güneş arasında ki tatsızlık sizde dalgınlıklara neden olabilir, özellikle trafikte extra dikkat etmekte yarar var. Haberleşme konularında bazı prüzler, hatalar, ortaya çıkabilir, yanlış anlamalar, aldanmalar oluşabilir. Geleceğe yönelik hedefler konusunda kafanız biraz karışabilir, şartlar sizin için biraz bulanık olabilir. Ya da üzerinizde bir tembellik bulutu gezebilir ve pek suya sabuna dokunmak istemeyebilirsinizde. Venüs/Puto sert etkileşimi ile de, finansal anlamda risk almak için pek uygun bir hafta değil, kumardan, borsadan, riskli girişimlerden uzak durmakta fayda var. Özel hayatınızda ise önemli bir krizi çözmeniz gerebilir, eğer ki çocuğunuz var ise bu kriz onu hayatı ile ilgili de olabilir. Özel hayatınızda ve çocuklarla ilişkilerinizde alttan almayı, ılımlı
8
Yengeç ve Yükselen Yengeç;

Kova burcunda meydana gelecek olan dolunay ile birlikte Ödemeler, krediler, burs, miras, başkalarına ait finansal konular, ortaklaşa kazanımlarla ilgili konular bu dolunayın odak noktası olacak. Bu dolunay zamanı ay/Merkür etkileşimi ile , finansal konularsa minik bir hayal kırıklığı, pekte hoşunuza gitmeyecek bir haber alabilirsiniz. Hesap hataları gündeme gelebilir. Eğer elinizden çıkarmaya çalıştığınız bir ürün var ise, bu dolunay zamanı rahatlıkla satabilirsiniz. Yalnız para ile ilgili konularda kararsızlıklar, net olamama gibi durumlarda söz konusu olabilir, son dakika karar değişiklikleri yapabilirsiniz para ile ilgili mevzularda.

9
Önümüzdeki 1 aylık süreçte odak noktanız iletişimle ilgili konular, kardeşlerle ilişkiler, eğitimle ilgili konular olacaktır. Tüm iletişim araçları ile aktif bir şekilde iletişim içinde olacak, bazılarınız web sitesi, blog, internetle ilgili işlerle çok fazla haşır neşir olabilirsiniz. Bu hafta Neptün ile Güneş arasında ki tatsızlık sizde dalgınlıklara neden olabilir, özellikle trafikte extra dikkat etmekte yarar var. Haberleşme konularında bazı pürüzler, hatalar, ortaya çıkabilir, yanlış anlamalar, aldanmalar oluşabilir. Aile ve özel hayatınızla ilgi konularda ılımlı olabilmeli, krizler yaratmamalı, sınırları çok fazla zorlamamanızda, olmayan konuları diretmemenizde yarar var. Bu hafta ailenizin sağlığını ilgilendire konular canınızı bir parça sıkabilir. Bu hafta partnerinizin ailenizle tanıştırmak içinde uygun bir hafta değil. Aile ile özel hayatınız arasında ki dengeyi dikkatli kurm
10

Aslan ve Yükselen Aslan;

Kova burcunda meydana gelecek olan dolunay ile birlikte ikili ilişkilerinizde, ortaklıklarınızda, partner ilişkilerinde, evlilikte bazı minik hayal kırıklıkları gündeme gelebilir. Finansal konular yüzünden minik gerginlikler oluşabilir. Tabii bir diğer olası etkisi de partnerinizle birlikte romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Yalnız olanlar kendilerini içinde kaybolacakları bir aşkın içinde bulabilirler ama dikkatli olmalarında yarar var, sandıkları gibi bir kimse çıkmayabilir karşınızdaki kişiler. Eğer bir ilişkiniz var ise, onu kafanızda epey sorgulayabilirsiniz. Bu dolunay zamanı Merkür/ ay etkileşimi ile ilişkilerinizle ilgili kafanız karışık olabilir, karar vermekte zorlanabilir, duygularınızla aklınız arasında gelgitler yaşamanıza neden olabilir.

11
Verilen sözlerde tutulmayabilir dolunay zaman. Bu hafta hem Merkür hem de Güneş'in başak burcuna geçişi ile beraber; önümüzde ki 1 aylık süreçte odak noktanız para, kazançlar, maddi koşullar, alacaklar, sahip olduğunuz eşyalar üzerine olacak. Ne güzel bol bol para geliyor, keyifli bir süreç iyi kullanın karşınıza çıkacak olan olası fırsatları. Neptün ile Güneş bu hafta birbirileri ile pek iyi geçinemiyorlar, hesap hataları, unutkanlıklar, finansal anlamda net düşünememe, belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Venüs/Plüton sert etkileşimi ile de işinizi yaparken, birlikte çalıştığınız kişilerle ilişkilerinizde alttan almaya özen göstermenizde, krizler yaratmamaya çalışmakta yarar var, ya da komşularınız/kardeşlerinizle.
12
Başak ve Yükselen Başak;

Kova burcunda meydana gelecek olan dolunay ile birlikte Sağlık evinizde meydana gelecek olan dolunay, enerjinizi birden düşürüp, dinlenme ihtiyacınızı arttırabilir, uykuya her zamankinden çok ihtiyacınız olabilir. Bir diğer olası etkisi ise, size keyif ve mutluluk vereceğini düşündüğünüz bir proje bir iş teklifi ile de karşılaşabilirsiniz fakat siz yine de dikkatli adımlar atın, olası gelen teklifin ardında yatanları iyice araştırın. Dolunay zamanı ay/Merkür etkileşimi özellikle zihin anlamında kendinizi çok yorgun hissedebilirsiniz, işinizle ilgili arkanızdan dönen bir takım dedikodular canınızı sıkabilir, karar verme mekanizmanız çok etkin bir şekilde çalışmayabilir. Bence kendinize minik bir tatil ya da dinlenme ödülü verebilirsiniz.

13
Bu hafta enerjiniz yerine geliyor, motivasyonunuz artıyor, kişisel bakımınızla çok daha ilgileneceksiniz, hayatınızda yeni oluşumlar, yeni başlangıçlar dikkat çekici olacak, siz aşka değil aşk size doğru gelecek. Fiziki görüntünüzde değişiklikler yapabilirsiniz. İlişkiler, ortaklıklarla ilgili konularda belirsizlikler, kararsızlıklar sizi yorabilir, fazla müsamahakar davranabilir, mantıksız çıkışlar yapabilirsiniz. Aman dikkat diyelim. Yine bu hafta yaratıcılık gerektiren konularda destekleyici etkiler altında olacaksınız. Ben biliyorum ki son 1-1,5 ayınız pek tatsız tuzsuz geçti ama bu süreç sona ermek üzere. Venüs/Plüton sert etkileşimi ile de özellikle para meseleleri bu hafta canınızı bir parça sıkabilir, kriz durumları oluşabilir. Paranızı etkin bir şekilde idare etmeli, finansal konular yüzünden kimseyle papaz olmamaya özen göstermeli, harcamalarınızı denetim altına almanızda yara
14
Terazi ve Yükselen Terazi;

Kova burcunda meydana gelecek olan dolunay ile birlikte aşk, çocuklar, yaratıcılık gerektiren işler evinizde gerçekleşecek olan dolunay hafiften karışık etkilere sahip. Yalnız olanlarınız, kendinizi bir aşkın içinde erirken gözlemleyebilirsiniz, birliktelikleri olanlar oldukça romantik ve keyif verici zamanlar geçirebilirsiniz. Plansız, beklenmedik bir çocuk, hamilelik haberi gelebilir. Eğer işiniz yaratıcılık, sahne, sanat gibi bir iş ise bu dolunay sizler için destekleyici olacaktır. Dolunay zamanı ay/Merkür etkileşimi ile özel hayatınız/sosyal hayatınız arasında denge kurmak, bu konularda karar vermek, akıl ile mantık arasında gidip gelme gibi durumlar söz konusu olabilir.

15
Bu hafta daha içinize kapanabilir, kendinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. İlişkisi olanlar gereksiz kıskançlıklar yüzünden kendilerini hırpalayabilirler, ilişkisi olmayanlar ise platonik aşklara yelken açabilirler. Sağlığınıza yine ekstra dikkat etmeniz gereken bir süreçtir bu özellikle bel bölgesi, bağırsaklar, mide bu dönemde hassas olabilir. Gizlilik içinde hareket etmeye özen gösterebilirsiniz. Fakat arkanızdan dönen bir takım oyunlar, dedikodular canınızı sıkabilir. Bu hafta aileniz içinde veya yakın çevrenizdeki insanlar sizleri kriz ortamlarına çekmeye çalışabilirler, bu hafta ılımlı davranmalı, sakinliğinizi koruyabilmelisiniz. Eğer bir ilişkiniz var ise bu hafta gerginlik, stres gibi durumlar hakim olabilecektir, dikkat etmekte yarar var. Bir de sağlığınıza dikkat ettiniz mi sizden iyisi yok bu hafta. Özellkle diz, diş, deri, kemikler ve gentital bölgeye.
16
Akrep ve Yükselen Akrep;

Kova burcunda meydana gelecek olan dolunay ile birlikte evinizi değiştirmek, taşınmak, ev almak-satmak isteyebilirsiniz ve gerçekten de harika fırsatlarla karşılaşabilirsiniz ama bu sefer kafa karışıklığı da yaşayabilirsiniz. Ya da yaşadığınız yerde su tesisatı ile ilgili bir takım sorunlar nüksedebilir: Ev, yuva, yerleşim, aile ile ilgili konularda da bazı hayal kırıklıkları meydana gelebilir. Dolunay zamanı ay/Merkür etkileşimi sizleri ev/iş arasında denge kurabilmeniz biraz zor olabilir, ailenizle ilgili veya yaşadığınız ev ile ilgili karar vermenizde aynı şekilde zor olabilir. Bu dolunay aslında akıl/mantık arasında gidip gelmenize neden olabilecektir daha çok. Bu hafta oldukça sosyalleşecek, türlü davetlere katılacak, bol bol eller havaya yapacak, tiyatro, konser..vb gibi bir çok aktiviteye katılacaksınız.

17
Güneş ile Neptün arasında ki keyifsiz görünüm, özel hayatınız ve çocuklarla ilgili biraz kafa karışıklığı yaratabilir, aldanmalar aldatılmalar gündeme gelebilir. Şartların ve koşulların belirsizliği sizi yorabilir veya özel hayatınıza ilişkin mantıklı düşünmekte zorlanabilirsiniz. Venüs/Plüton sert etkileşimi ile de özellikle gizli saklı gündemden uzak tuttuğunuz ilişkiler yüzünden sıkıntılar, sorunlar söz konusu olabilir, yakın çevrenizin, kardeşlerinizin, komşularınızın sert eleştirilerine maruz kalabilirsiniz. Varsa partnerinizle ilişkilerinizde bu hafta kriz durumları söz konusu olabilir. Gizli, saklı hareket etmeye çalışmaktan dolayı problemler söz konusu olabilir. Her ne şekilde olursa olsun, bu hafta ılımlı davranmaya, denge kurmaya özen göstermeniz gerekmektedir.

18
Yay ve Yükselen Yay;

Kova burcunda meydana gelecek olan dolunay ile birlikte seyahatleri, eğitim, yayıncılık, haberleşme, iletişim konularına odaklanacaktır. Sevindirici, harika güzel haberler alabilirsiniz. Bu dolunay zamanı su, deniz aşırı bir yolculuk gündeme gelebilir. Yalnız kandırılmaya müsait olabilir, söylenen her söze inanmamakta fayda var. Yakın çevreniz, kardeşleriniz ve komşularınızla ilgili konularda minik hayal kırıklıkları oluşabilir. Bu dolunay zamanı birliktelikleri olanlar, sevgili veya eşleri ile birlikte keyifli bir yolcuğa çıkabilir, ama hayatınızda özel biri yok ise yakın çevrenizden biri ile de çıkabilirsiniz yolculuğa. Dolunayda ay/Merkür etkileşimi iletişim problemleri, hesap hataları, yakın çevrenizde ki kişiler ile iletişimsizlik gibi durumlara da işaret etmekte.

19
Kova ve Yükselen Kova;

Kova burcunda meydana gelecek olan dolunay ile birlikte öyle ki sezgileriniz kuvvetli olacak, yaratıcılık gerektiren işlerde başarı elde edebileceksiniz vesaire ama özel hayatınıza ilişkin hayal kırıklıklarım oluşabilir, Yalnız olanlar gerçekten çekici kişileri hayatınıza çekebilirsiniz, flörtler oluşabilir, yeni ilişkilere başlamak için yalnız sizin veya karşınızda ki kişinin kafası biraz karışık olabilir. Sağlığınızı ilgilendiren konularda önemli kararlar alabilirsiniz, diyet, spor…vb gibi. . Dolunay zamanı Merkür/ ay etkileşimi kendiniz veya partner/ortağınızla ilgili karar vermekte zorlanabilir, akıl/mantık arasında gidip gelmenize neden olabilir bu dolunay. Bu hafta kazançlar ve kayıplar bir arada olabilir.

20
Oğlak ve Yükselen Oğlak;

Kova burcunda meydana gelecek olan dolunay ile birlikte Finansal konularda kafa karıştırıcı ve yanıltıcı etkiler oluşabilir, gelen olası teklifleri değerlendirmende önce bir kez detaylı bir şekilde düşünmek akıllıca olacaktır. Belki de sevdiğiniz kişiye özel ve de pahalı bir hediye almak için dükkan dükkan gezeceksiniz. Maddi anlamda güçlenmek, maddi konularda eğer sizi bir süredir meşgul eden bir konu var ise bu dolunay zamanı netlik kazanmaya başlayacaktır. Finansal konularda kafa karışıklığı, karar vermenin zor olabileceği koşullar içine çekilebilirsiniz, akıl/mantık arasında gidip gelebilirsiniz, elektronik aletler alabilirsiniz. Mevki statü sahibi kişilerden destekler görebilirsiniz. Bunun yanı sıra keyif be neşe veren bazı yolculuklar gündeme gelebilir, yüksek öğrenimle ilgili konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

21
Merkür ise bir ay boyunca, tanıtım, reklam, halkla ilişkiler ve hukuksal konulara odaklanmanızı sağlamanın yanı sıra, daha çok okumanızı ve araştırmanızı sağlayacaktır. İthalat, ihracatla ilgili konularda yine güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yalnız güneş ile Neptün bu hafta biraz huzursuz görünüm içinde olacaklar, yakın çevreniz ile olan iletişimde yanlış anlamalar, aldanmalar, hayal kırıklıkları gündeme gelebilir. Fikirlerinizi, düşüncelerinizi organize etmekte zorlanabilirsiniz. Yanlış anlaşılmaya açık bir haftada olacaksınız. ? Venüs/Plüton sert etkileşimi ile de; işinizde, kariyerinizde krizler yaratmamaya özen gösterin, üstleriniz, patronlarınız sizleri daha sert bir şekilde eleştirebilir, üstünüze gelindiğini hissedebilirsiniz. Bu hafta kontrol sizde aslında, ılımlı olmaya, alttan almaya çalışmanızda yarar olacaktır.
22
Daha rahat ve kolay para kazanabileceksiniz. Ortaklaşa kazanımlardan elde ettiğiniz gelirler artabileceği gibi, kredi araştırmaları yapabilir, bankacılık işlemleri yapabilir, vergiler, borçlar, primler, burslar, taksitler gibi konularla epey meşgul olabilirsiniz. Neptün ve Güneş ikilisi, hesap hataları, belirsizlikler katabilir hayatınıza. Özellikle banka hesapları konusunda olabilir bu hatalar, kredi kartı ekstrenize yeniden dikkatlice göz atmanızda yarar var. Faturalandırma ile ilgili minik hatalar oluşabilir, size yapılması gereken ödemelerde bazı hatalar ortaya çıkabilir. Venüs/Plüton sert etkileşimi ile de; özel hayatınızda eğer biri var ise gerginlik, tartışmalar söz konusu olabilir, bu hafta uzak yerlere bir takım seyahat planlarınız var ise yolculuk esnasında sizi gerecek durumlarla karşılaşabilirsiniz, sakinliğinizi korumanızda yarar var. Bir de bu hafta gizli, saklı bir takım
23
Balık ve Yükselen Balık;

Kova burcunda meydana gelecek olan dolunay ile birlikte içinize kapanabilir, yalnızlık ihtiyacınız artabilir, ruhsal konularla ilgili araştırmalar yapabilirsiniz. Rüyalarınız bu dolunay zamanı ön planda olacak, elde olmayan bir şartlar ve koşullar oluşabilir, platonik duygular çok ön plana çıkabilir. Türlü dedikodular, arkanızdan iş çeviren kişilerle ilgilenmeniz gerebilir, düşmanlıklar ortaya çıkabilir. Dolunay zamanı ay/Merkür etkileşimi yüzünden zihniniz oldukça yorgun olabilir, rüyalarınız baya baya mesaj içerikli olabilir. Aslında bu dolunay zamanı yaşamınızda sizi aşağı çeken, kötü alışkanlık ve kişilerden kurtulmak için destekleyici nitelikte olabilir.

24
Sağlığımıza, özellikle tansiyonumuza dikkat etmemizde yarar var. Bu hafta İlişkileri olanları daha çok huzur ve mutluluk dolu günler bekliyor olacak, bazılarınız söz, nişan, evlilik için adımlar atabilirsiniz. Yalnız olanlar, ciddi ilişkilere adım atabilirler, bazılarınız ise önemli iş anlaşmaları ve ortaklıklara adım atabilirler. Ortağınızı veya partnerinizi çok daha kolay yönetebilecek ve yönlendirebileceksiniz. Yalnız ilişkilerinizde kafa karışıklığı, belirsizlikler canınızı bir parça sıkabilir. Hisleriniz ve sezgileriniz oldukça güçlenecek bu hafta, daha kırılgan ve alıngan davranabilirsiniz. Arkadaşlarınız, sosyal çevrenizle olan etkileşimlerinizde kriz durumları söz konusu olabilir, özellikle kadınlarla ilişkiler zorlayıcı olabilir. Ilımlı olmaya, arkadaşlık ilişkilerinizde olası negatif durumlarda yangına körükle gitmemeye özen göstermenizde yarar var.

Son Dakika Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bir gecede görme yetisini kaybetmişti! Yeşilçam'ın cesur güzeli, kendisini döven eski eşiyle 25 yıl sonra yüzleşti Ünlü oyuncu Irmak Ünal yaptığı hatanın bedelini koronavirüse yakalanarak ödedi: Perişan oldum Hepsi tek bir ağızdan aynı şeyi söyledi! Ünlülerden 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı paylaşımları Best Model of Turkey'in 15 yaşındaki kraliçesi Melisa İmrak tartışma yarattı Kapadokya'da 29 Ekim coşkusu! Ay yıldızlı bayrağımız gökyüzüne yükseldi