Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? - Son Dakika

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor?

09.09.2013 12:12

Astrolog Dinçer Güner, 9-17 Eylül haftasını yorumladı. İşte bu hafta burçları bekleyen süprizler...

1
Astrolog Dinçer Güner, 9-17 Eylül haftasını yorumladı. İşte bu hafta burçları bekleyen süprizler...
2
Koç Burcu: Bu hafta gökyüzü ile ilgili yazacak baya detay var, öncelikle Mars/ Satürn sert etkileşimi , hem özel hayatla ilgili konularda hem de finansal konular, borçlar, alacak- verecek konuları,krediler-ödemelerle ilgili konularda ciddi problemlere, krizlere, zorlanmalara işaret etmekte. Bu hafta kredi çekmek, finansal anlamda riskli yatırımlarda bulunmakta, lüks tüketim yapmak için pekte uygun bir hafta değil. Özel hayatınızda ise finansal konuları bağlayan durumlar yüzünden de sıkıntılar meydana gelebilir.
3
Boğa Burcu: Bu hafta gökyüzü ile ilgili yazacak baya detay var, öncelikle Mars/ Satürn sert etkileşimi hem ikili ilişkiler, evlilik, ortaklıkla ilgili konuları hem de ev, yuva, aile ile ilgili konularda krizlere, problemlere, zorlu durumlara, hastalıklara, bu konularda kötü şanslara işaret etmekte. Partner, ortak veya aile bireylerinin sağlığı olumsuz etkilenebilir, özel hayat aile hayatı arasında krizler söz konusu olabilir, küsler, ayrılıklar meydana gelebilir, kiracı iseniz ev sahibiniz ile aranızda gerginliklerde oluşabilir.
4
İkizler Burcu: Bu hafta gökyüzü ile ilgili yazacak baya detay var, öncelikle Mars/ Satürn sert etkileşimi ile hem trafik, iletişimle ilgili konularda hem de iş ortamınızda krizler, problemler, kötü şans, sıkıntılar, dertler, büyük engellere işaret etmekte. Özelikle trafikte bu hafta hız yapmamaya özen gösterin, kardeşleriniz, komşularınız, birlikte iş yaptığınız kimselerle gereksiz münakaşalardan uzak durmaya gayret edin. İşiniz için kullandığınız iletişim aletleri sapıtabilir, sizi duruma düşürebilirde. Eğer ki bu hafta bir mülakata ya da sınava girecekseniz de extra dikkatli olmaya dikkat edin.
5
Yengeç Burcu: Bu hafta gökyüzü ile ilgili yazacak baya detay var, öncelikle Mars/ Satürn sert etkileşimifinansal anlamda, kazançlar, size gelecek olan ödemeler, üretimleriniz ve özel hayatınızı ilgilendiren konularda problemler, krizler, sıkıntılar, kötü şans, işlerin yolunda gitmemesi gibi durumlara işaret etmekte. Maddi anlamda bu hafta lüks sayılabilecek harcamalardan uzak durmalı, kimseyle dalaşmamalı. Sabrınız bu hafta test edilebilir açıkçası.
6
Aslan Burcu: Bu hafta gökyüzü ile ilgili yazacak baya detay var, öncelikle Mars/ Satürn sert etkileşimi aile, aile bireyleri ile ilişkiler, aile bireylerinin sağlığı veya sizin kendi sağlığınız, yapmak istedikleriniz, girişimleriniz ile ilgili kötü şansın yoğun olabileceği bir hafta. Bu hafta bu etkileşim ile işler ters gidebilecek, talihsizlikler söz konusu, sinir stres bu hafta sizlerde tavan yapabilir, iç huzurunuzu ve dengenizi bulmanız pek kolay olmayabilir.
7
Başak Burcu: Bu hafta gökyüzü ile ilgili yazacak baya detay var, öncelikle Mars/ Satürn sert etkileşimisizleri psikolojik anlamda, sağlık anlamında, trafikte, iletişimle ilgili konularda oldukça zorlayabilir. Sağlığınıza extra özen göstermenizde yarar var, bu hafta kendinizi birden hastane koridorlarında bulabilirsiniz, psikolojik olarak takıntılı davranışlardan uzak durmanızda yarar var, trafikte kimse ile dalaşmayın, kardeşleriniz veya komşularınızla münakaşa etmemeye özen gösterin, kullandığınız iletişim aletleri birden sapıtabilir bilginiz olsun.
8
Terazi Burcu: Bu hafta gökyüzü ile ilgili yazacak baya detay var, öncelikle Mars/ Satürn sert etkileşimisizleri hem sosyal ilişkiler, arkadaşlıklar, dostluklar ve finansal konular, maddi konular üzerinde negatif etkileyecektir, bu konularda şans sizden yana olamayacak ne yazık ki bu hafta. Şanssızlık, problem, kriz, sorunlar söz konusu. Sinirleriniz bu konular üzerine oldukça bozulabilir. Arkadaşlarınızla aranız açılabilir, almanız gereken ödemeler gecikebilir, alamayabilirsiniz.
9
Akrep Burcu: Bu hafta gökyüzü ile ilgili yazacak baya detay var, öncelikle Mars/ Satürn sert etkileşimiözellikle iş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda sizleri epey zorlayabilir, işinizle ilgili şansınız çok açık olmayabilir, problemler, talihsizlikler, krizler, işlerin yolunda gitmemesi söz konusu olabilir.İşinizle alakalı çok fazla eleştiride alabilirsiniz. Üstlerle tartışma, kavga, öfkenizi kontrol edemezsenz istifa, kovulma gibi durumlarda söz konusu olabilir.
10
Yay Burcu: Bu hafta gökyüzü ile ilgili yazacak baya detay var, öncelikle Mars/ Satürn sert etkileşimipsikolojik anlamda, ruhsal anlamda, sağlık anlamında ve yurt dışı bağlantılı işlerde, yabancılarla yapılan işlerde, hukuksal konularda problemler, krizler, sıkıntılar, dertler, kötü şansa işaret etmekte. Bu dönem hem fiziksel hem de ruhsal sağlığınıza dikkat etmenizde yarar var, bünyenizi fazla yormamalı, bağışıklık sisteminizi güçlendirici takviyeler almanızı tavsiye ederim, özellikle genital bölge ile ilgili sıkıntılar söz konusu olabilir.
11
Oğlak Burcu: Bu hafta gökyüzü ile ilgili yazacak baya detay var, öncelikle Mars/ Satürn sert etkileşimiözellikle arkadaşlıklar, sosyal ilişkiler, dostluk ilişkiler, finans,para, mali durumlar, borçlar, krediler, ödemeler, vergiler, banka işlerinde problemler, sıkıntılar, kötü şans, kriz gibi durumlara işaret etmekte. Arkadaşlarınızla aranız açılabilir, dostluk ilişkileriniz testten geçebilir, mali anlamda çekmeyi planladığınız krediniz ret edilebilir, ödemeleriniz gecikebilir açıkçası.
12
Kova Burcu: Bu hafta gökyüzü ile ilgili yazacak baya detay var, öncelikle Mars/ Satürn sert etkileşimiözellikle hem ikili ilişkiler, ortaklıklar, evlilikle ilgili konular hem de şi-kariyerinizi ilgilendiren konular kriz, problem, kötü şans, sıkıntı, dert, tasa, ayrılık, engel gibi durumlar söz konusu. İkili ilişkilerde olası sorunları gereksiz yere büyütmemeye özen gösterin, işinizde üstlerinizle sert tartışmalardan kaçınmakta yarar var.
13
Balık Burcu: Bu hafta gökyüzü ile ilgili yazacak baya detay var, öncelikle Mars/ Satürn sert etkileşimiözellikle sağlık, iş ve çalışma ortamı, seyahatler, hukuksal konular, yabancılarla yapılan işler konularında krizler, sıkıntılar, problemler, kötü şans, engellere işaret etmekte. Özellikle sağlığınıza extra dikkat edin, vücudunuzu çok fazla çalışmak için zorlamayın, tansiyon- kan dolaşım dengenize dikkat edin, sonra hastanelik olmayın. Eğer kendi işinizse resmi evraklar konusunda dikkat edin, çaldırmayın, kaybetmeyin. Yabancılarla işler yapıyorsanız veya yurt dışı ile ilgili seyahat planınız var ise veya yüksek eğitime başlamayı planlıyorsanız bu hafta bu konularda bazı dertlerle uğraşmanız gerekebilir.

Son Dakika Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Seda Sayan, Sayısal Loto çekilişini "Haydi Bismillah" diyerek yapınca gündem oldu Müge Anlı'nın vazgeçilmez ismi Arif Verimli'den takipçilerine ilginç öneri: Aşık olmayın "Doğuştan mesafem var" diyerek maske takmıyordu! Merve Boluğur sorumsuz davranışının karşılığını aldı Türkiye Güzeli yayını terk etti! Fahrettin Koca sorusuna verdiği yanıtla pes dedirtti Yeşilçam'ın tatlı sert babası Hulusi Kentmen'in harabeye dönen evi için harekete geçildi