Bu Hafta Burcunuzu Neler Bekliyor? - Son Dakika

Bu Hafta Burcunuzu Neler Bekliyor?

29.10.2012 10:39

1
Nuray Sayarı 29 Ekim- 4 Kasım haftasını yorumladı. İşte bu hafta sizi bekleyen süprizler...
2
Koç:

Bu hafta 29 Ekim tarihinde kozmik enerjiniz en üst noktaya varacak ve heyecanınız artacak ancak aynı gün Neptün belli ölçüde düşüncelerinizi karıştırabilir. Sağduyulu davranışlarınız başladığınız işleri bitirmeniz için yeterli zaman, para ve enerji sahibi olmanızı sağlayabilir. 1 Kasım tarihinde Mars'ın Satürn ile 8. Paylaşım Evinizde dik açı yapmasıyla bir kişinin planlarınıza müdahalesi sizi sinirlendirebilir. Ancak 3 Kasım tarihinde Venüs ve Uranüs'ün yapacağı hareketler bir dost veya sevdiğinizin planlarınızın yoluna girmesini sağlamasına yol açacaklar. 4 Kasımda kozmik âşıklar Mars ve Venüs'ün anlaşmalarıyla planlarınız muhteşem sonuçlar verecek.

3
Boğa:

Bu hafta 29 Ekim tarihinde ortaya çıkacak olan Boğa Dolunay'ı ve Merkür'ün aniden Terazi Dönencesi'ne girişi, sözlerinizi beklediğinizden çok daha etkili hale getirecektir. Zarif Venüs'ün sıra dışı Uranüs ile 1 Kasım tarihinde karşılaşması sizi maddi yaşamınızda sürprizlerle karşılaştırabilir veya değişik insanlara ilgi duymanızı sağlayabilir. Sonuçları göz önüne aldığınız sürece yeni deneyimler yaşamak size zarar vermeyecektir. 3 Kasım tarihinde Venüs-Plüton karşılaşması uygunsuz davranışlarınızın faturasını çıkaracaktır. Ancak bu süreçte çok farklı biri veya bir şey olmaksızın yaşayamayacağınızı düşünmeniz halinde, maliyetini göze almalısınız.

4
İkizler:

Bu hafta 29 Ekim tarihinde biri gerçekleri saptırarak sizi doğru yoldan çıkarabilir. Yani dikkatli olun! Ancak inatçı Boğa Yeni Ay'ının Plüton ile oluşturacağı 120 derecelik açı sayesinde kararınızı vermeniz ve ona sadık kalmanız halinde yoldan çıkmayacak ve hedeflerinize daha yaklaşmış olacaksınız. 1 Kasım tarihinde bir iş arkadaşınızın canınızı sıkması halinde ters davranışlarınız size zarar verir. Böyle davranmak yerine bugün gerçekleşecek olan Venüs-Uranüs birlikteliğini iyi kullanın ve yaratıcı çözümlerle ortaya çıkın. 3 Kasım'da Venüs ile Plüton'un yaratacağı dik açı sayesinde olumlu ve yaratıcı davranışlarınız ile çevrenizdeki herkesi şaşırtabilirsiniz.

5
Yengeç:

Bu hafta 29 Ekim'de Merkür'ün ileri görüşlü Yay Dönencesi'nde Neptün ile dik açı yaratacak olması, sizi zor gerçekleştireceğiniz sözler vermeye yönlendirebilir. Bu dönemde başarı veya başarısızlık arkadaş ve dostlarınızın size verecekleri desteğe bağlıdır. 1 Kasım'da Venüs'ün değişken Uranüs ve 3 Kasım'da ise diktatör Plüton ile gireceği konumlar ev yaşamınızda fırtınalara hatta patlamalara neden olabilir. Bugünlerde çabuk adaptasyon gerektiren ani değişiklikler karşısında şaşıracak hatta şoka gireceksiniz. Ancak iş yaşamı dâhil olmak üzere ilişkilerde yaşanan çalkantılar, insanın gereksinimlerini tespit etmesine ve bunları gerçekleştirmek için gerekli planları yapmasına yol açarlar.

6
Aslan:

Bu hafta 29 Ekim'de Merkür'ün Yay Dönencesi'ne girerek Neptün ile dik açı yapacak olması sizi belirsizliklerden kurtarabilir ve daha güvende hissedebilirsiniz. Bugün gerçekleşecek olan Boğa Dolunay'ı kafanızı karıştıran fikirleri filtreleyeceğinden, düşüncelerinizi daha kararlı savunabileceksiniz. Mars-Satürn yarım kare konumu sizi 1 Kasım tarihinde evdeki sorumluluklarınızı ihmal etmeye zorlasa bile, eğlenceye dalmadan evdeki işlerinizi tamamlamalısınız. Bugün sevimli Venüs ve dayanılmaz Uranüs'ün 3. İletişim Evinizde ortaya çıkaracakları durum, arzularınızı kontrol edemez hale getirebilir. 3 Kasım tarihinde duygularınızı dışa vurmanız, karşılaşacağınız bazı problemleri ortadan kaldırsa da Plüton-Venüs dik açısı çevrenizden beklemediğiniz bir tepkiye neden olabilir. Bugün diplomatik davranmayı göze alarak, zor görünen ilişkileri yoluna koyabileceksiniz

7
Başak:

Bu hafta 29 Ekim'de fikirler arasındaki ufak farklar büyük tartışmalara yol açabilir, dikkatli olun! Ancak bugün Boğa Dolunay'ı 9. Büyük Fikirler Evinizde olduğundan, gerçekçi ve gururlu davranabileceksiniz. 1 Kasım'da 2. Kaynaklar Evinizde bulunan Venüs'ün Uranüs karşısında alacağı konum maddi durumunuzun sarsılmasına neden olabilir. Bugün ortağınız bir hata yapabilir veya siz parlak sandığınız bir alana yatırım yapabilirsiniz. 3 Kasım'da bu hata sizi Venüs ve Plüton'un dik açıya girmesiyle zor duruma sokabilir, dikkatli olun!

8
Terazi:

Bu hafta 29 Ekim'de oluşacak olan Boğa Dolunay'ı Satürn'e karşı konum alarak sizin önceliklerinize odaklanmanızı sağlayacak. Mars-Neptün konumu 1 Kasım tarihinde hedefleriniz hakkında büyük fikirlere sahip olmanızı sağlayacaktır. 2 Kasım'da sizde stres yaratan bir ilişkiden kurtulacak ve enerji ve huzur sağlayacak yeni bir bağlantı içine gireceksiniz. 3 Kasım'da Venüs-Plüton dik açısı sizi dışa vurmakta zorlanacağınız stresli duygular içine sokabilir. Bu nedenle dikkatli olmalısınız. Bugün gergin bir kişiyle uğraşmak durumunda kalsanız bile Venüs'ün burcunuzda olması sizin sakin kalmanızı sağlayacak.

9
Akrep:

Bu hafta 29 Ekim'de maceracı Merkür'ün Yay Dönencesi'nde Neptün ile yapacağı dik açı sizi yaşamınızdan kaçıp kurtulma isteğine itebilir. Bugün hayaller ve gerçekler kafanızda karışabilir. Buna karşın 7. Diğerleri Evinizde oluşacak Boğa Dolunay'ının etkisi düşünüldüğünde kafanızdaki karışıklığın büyük boyutlarda olmayacağını düşünebiliriz. Ayrıca bugün Plüton'un Dolunay ile yaratacağı 120 derecelik açı ilişkilerinizdeki risk faktörünü azaltarak size uzun vadeli ve sağlıklı ilişkiler fırsatı sağlayacak. 3 Kasım tarihinde duyacağınız güvensizlik duygusu Plüton-Venüs dik açısından kaynaklanacaktır. Bu tarihte ilişkilerinizde pişmanlık ve kıskançlık duyguları, sizi bu ilişkileri gözden geçirmeye zorlayabilir. Yine de 4 Kasım tarihinde oluşacak olan Venüs-Mars barışı hafta sonunda bozulan ilişkilerinizi tamir edebilir ve sevdiğinizle güzel zaman geçirmenizi sağlayabilir.

10
Yay:

Bu hafta 29 Ekim'de ise Merkür sizin düşünmeden harekete geçme huyunuzu körükleyebilir. Zararlardan uzak kalmak için bu huyunuzdan vazgeçin. Hızlı hareket etmek ancak planlar önceden yapıldığında insana getiri sağlar. Bugün kendinize dikkat etmediğiniz sürece tüm adrenalin rezervlerinizi tüketebilirsiniz. Enerjinizi toplamaya gayret sarf etmelisiniz ve bu kıymetli enerjiyi boş yere veya geçici amaçlara harcamamalısınız. Venüs-Uranüs ikilisi sizi zevk alacağınız faaliyetlere teşvik edecekler. Bu faaliyetlere katılmayı çok arzu etseniz de 3 Kasım'da Venüs'ün Plüton ile yaratacağı dik açı size zevke dalmanız halinde başınızın belaya gireceğiniz gösterecek. 4 Kasım'da yardımları ile çevrenizde ne olduğunu net görecek ve duygularınızı kontrol altına alabileceksiniz.

11
Oğlak:

Bu hafta 30 Ekim'de size güç katacak olan Güneş-Plüton ikilisi özgüveninizi arttıracak. Arkadaşlarınızı kolaylıkla motive etmeniz sizi doğal lider haline getiriyor. Sizin net belirlenmiş olan öncelikleriniz, nerede durduğunuzu ve nereye gideceğinizi iyi bilmenizi sağlıyor. Yaşamda önceliklerini iyi ayarlamış bireylerin başarılı olmaları kaçınılmazdır. Mars'ın sizi düşünmeden harekete zorlayacağı 1 Kasım günü yaşamda ne yapmak istediğinize ve bulunduğunuz konuma odaklanmalısınız. Enerji dolu Mars'ın bugün Satürn ile gireceği yarım kare konumu sizin takip etmek istediğiniz rotada engellerin çıkmasına neden olabilir. Engelleri aşmak için duygularınıza ve fiziksel enerjinize sahip çıkmalı ve kontrolü elden bırakmamalısınız. Venüs'ün Plüton ile dik açı yaratacağı 3 Kasım günü yaşamınızdaki bu fırtınanın sonuçlarını göreceksiniz.

12
Kova:

Bu hafta 29 Ekim tarihinde çok hızlı veya çok ileri gitmeniz halinde Boğa Dolunay'ı size çok sert karşılık verebilir. Dolayısıyla düşüncesiz davranışlardan kaçının. Bugün sakin olmalı, hedef daraltmalı, hedefinize iyi odaklanmalı ve en önemli yeteneklerinizi bir tek alanda kullanmalısınız. 1 Kasım'da Venüs'ün yönetici gezegeniniz Uranüs'e karşı alacağı konum, yaşamınızda ani değişiklikler çıkarabilir. Bugün beklenmedik bir aşk ilişkisi başlayabilir veya yaşamınızda çok önemli gördüğünüz bir yapı çökebilir. Venüs'ün Plüton ile dik açı yaratacağı 3 Kasım günü yaşamınızdaki bu fırtınanın sonuçlarını göreceksiniz.

13
Balık:

Bu hafta 29 Ekim tarihinde Merkür'ün Neptün'le yaratacağı dik açı düşüncelerinizi karıştırsa bile bu gezgen konumlanması yaşamınıza heyecan katacak. Bugün Boğa Dolunay'ı sizin hedeflerinize ulaşmanıza çok yardımcı olacak. Biraz yavaşlayarak önceliklerinizi düzenlemeniz size zaman kaybettirmekle beraber uzun vadede büyük kazanç sağlayacaktır. Bu dönemi başarıya ulaşmak için gerekli enerji ve kaynakları kalbinizin derinliklerinde bulacaksınız. (Womenist.net)

Son Dakika Bu Hafta Burcunuzu Neler Bekliyor? - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Türkiye'de nadir görülen manzara! İki adımla şehir değiştiriyorlar "Ronaldo'ya karşı koyamam" diyen G.Saray'ın eski yengesi, yeniden evlenmeye hazır Cinsel içerikli videolarından servet kazanan pilot sonunda patladı: Beni kullandılar Arka Sokaklar'ın Zeliş'i dekolteli poz verdi, takipçileri tek bir şeye takıldı Kocasının tecavüzüne uğradı, doğan bebeğini dolaba kilitleyip ölüme terk etti