Bu Hafta Vizyona Giren Filmler - Son Dakika

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler

17.09.2011 09:36

1
İşte bu hafta vizyona giren filmler...
2
ÇILGIN ÇOCUKLAR (Spy Kids: All The Time In The World In 4D)
3
Yönetmen: Robert Rodriguez.

4
Oyuncular: Jessica Alba, Joel McHale, Rowan Blanchard, Mason Cook, Jeremy Piven, Alexa Vega, Daryl Sabara, Danny Trejo, Belle Solorzano, Genny Solorzano
5
Marissa Wilson (Jessica Alba), ünlü bir televizyoncuyla evlidir. Yeni doğmuş bir bebeği, birbirinden zeki Rebecca (Rowan Blanchard) ve Cecil (Mason Cook) adlı ikiz üvey çocuğu vardır.
6
Ailesinin bilmediği şey ise Marissa'nın eskiden gizli bir ajan olduğudur. Zamanı kontrol ederek dünyayı tehdit eden bir çılgının ortaya çıkmasıyla Marissa'nın sakin hayatı bir anda sona erer.
7
Ajanlığa geri dönen genç kadın, çocuklarının ve köpeğinin yardımıyla zorlu bir mücadeleye girişir.
8
GOETHE'NİN İLK AŞKI (Goethe!)
9
Yönetmen: Philipp Stölzl
10
Oyuncular: Alexander Fehling, Miriam Stein, Moritz Bleibtreu, Volker Bruch, Burghart Klaußner, Henry Hübchen, Hans-Michael Rehberg, Anna Böttcher, Ansgar Göbel, Gwendolyn Göbel
11
Almanya, 1772... Genç Johann Goethe (Alexander Fehling) şair olmak için yanıp tutuşan bir hukuk öğrencisidir.
12
Hukuk sınavlarında başarısız olunca babası tarafından aklını başına toplaması için taşraya gönderilir.
13
Burada amiri Kestner'ın (Moritz Bleibtreu) takdirini ve dostluğunu kazanır.
14
Lotte (Miriam Stein) ile tanışıp ona aşık olan Goethe'nin hayatı ansızın değişiverir. Ancak Lotte'nin babası, kızını başka bir adamla evlendirmek niyetindedir.
15
KARADEDELER OLAYI
16
Yönetmen: Erdoğan ve Erkan Bağbakan
17
1989 yılının Ocak ayında gazetelerde bir köyle ilgili tuhaf bir haber çıkar.
18
Habere göre köylüler hava karardıktan sonra esrarengiz yaratıklar görmektedir ve korkudan sokağa çıkamamaktadır. Bir gazeteci bu olayı araştırmak için o köye gider.
19
Ancak köyde kaldığı 11 gün zarfında olağanüstü hiçbir olaya rastlamaz. Köylülerin ısrarı üzerine, yanında getirdiği kamerayı köydeki 14 yaşında bir çocuğa bırakarak İstanbul'a geri döner.
20
Bir süre sonra aralarında o çocuğun da bulunduğu 7 köylü katledilmiş olarak bulunur. Olay basına yansımaz.
21
Genç gazeteci, jandarma tarafından sorguya çekilir; ardından da serbest bırakılır. Ancak eşyaları köyün arkasındaki ormanda terk edilmiş olarak bulunan gazeteci arkasında hiçbir iz bırakmadan kaybolur.
22
KOVBOYLAR VE UZAYLILAR (Cowboys & Aliens)
23
Yönetmen: Jon Favreau
24
Oyuncular: Daniel Craig, Harrison Ford, Olivia Wilde, Sam Rockwell, Clancy Brown, Paul Dano, Adam Beach, Keith Carradine, Ana de la Reguera, Noah Ringer
25
Yıl: 1873. Yer: Arizona Bölgesi.
26
Geçmişine dair hafızasında hiçbir anı olmayan bir yabancı (Craig), yanlışlıkla Absolution adlı ıssız bir kasabaya düşer.
27
Geçmişiyle ilgili tek ipucu bileğindeki zincirdir. Absolution kasabasıyla ilgili fark ettiği şey ise şudur:
28
Bu kasabanın sakinleri yabancıları pek hoş karşılamaz ve demir yumruk Albay Dolarhyde (Ford) aksini emretmediği takdirde sokakta tek bir hareket bile yapamazlar. Bu kasaba korku içinde yaşayan bir kasabadır.

Son Dakika Bu Hafta Vizyona Giren Filmler - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular