Bu Hafta Vizyondaki Sinemalar - Son Dakika

Bu Hafta Vizyondaki Sinemalar

09.06.2012 08:29

1
Bu hafta sinemaseverler 7 yeni yapımla tanışacak. İşte vizyona giren 7 yeni filmler..
2
1980'lerin sonundaki televizyon dizisi 21'inci caddenin sinema uyarlaması olan Liseli Polisler'se, bir lisenin uyuşturucu sorununu çözmek için okula öğrenci olarak kaydolan 2 polisin öyküsünü anlatıyor.
3
Haftanın ilginç filmlerinden biri, ilk iki filmi dünya çapında hasılat getirince üçüncüsü kaçınılmaz olan bir Dream Works animasyonu; Madagaskar...
4
Haftanın ilginç filmlerinden biri de, büyük-büyükbabası Evrim teorisyeni Charles Darwin olan Matthew Chapman'ın yönettiği psikolojik gerilim, Hayatının Seçimi... Filmde, koyu bir Hristiyanla bir ateistin karşı karşıya gelişi, bir aşk üçgeninde anlatılıyor.
5
Yönetmenliğini Zavye Jan'ın üstlendiği Mahşer Günü, bilimkurguyla gerilimi harmanlayan bir film...
6
Fransız aksiyon filmi Soluksuz Gece, mafyaya ait uyuşturucunun bir kısmına el koyan polisin oğlunun kaçırılmasıyla içine düştüğü kabusu anlatıyor. Frederik Jarden'in çektiği film, genellikle bir gece kulübünde geçen aksiyon sahneleriyle, başdöndürücü bir görsellik sunuyor.
7
Kıbrıs sinemasının ilk 35 milimetrelik yapımı unvanını taşıyan Anahtar, gerçek olaylara dayanan bir polisiye... Film, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin tarihsel gerçekleriyle de temas kuruyor.

YORUMLAR
500

Son Dakika Bu Hafta Vizyondaki Sinemalar - Son Dakika


Advertisement