Son Dakika Haberleri: Bu haline aldanmayın! Instagram'ın kraliçesi makyajsız haliyle pes dedirtti

Bu haline aldanmayın! Instagram'ın kraliçesi makyajsız haliyle pes dedirtti

22 gün önce

Kardashian'ların üvey kardeşi aynı zamanda çıkardığı makyaj kitiyle 21 yaşında milyarder olan fonemen Kylie Jenner, geçtiğimiz gün makyajsız görüntülendi. Her zaman şıkır şıkır ve kusursuz yüzüyle görmeye alışkın olduğumuz Instagram kraliçesi makyajsız haliyle hayranlarını şoke etti.

1
Kylie Cosmetics markasıyla daha 21 yaşında kendi servetini kendi yapan hatta Mark Zuckerberg'i bile tahtından eden en genç milyarder Kylie Jenner'ı makyajsız görmüş müydünüz?
2
21 yaşındaki Jenner, optik gözlüklerini taktı ve bir dişçi randevusu için Beverly Hills Calabasas'daki evinden makyajsız çıktı.
3
Jenner'ın bu hali hayranlarını şaşırttı. Sosyal medyada "Makyajsız haliyle resmen başka biri!", "Bu ne paspallık!", "Makyaj kitini bir daha sakın unutma!" gibi olumsuz yorumlara maruz kaldı.
4
21 yaşındaki Jenner'ın bu görüntülerinin basına yansımasından sonra hayranları da "Bu hali makyajlı ve gösterişli halinden çok daha güzel ve yaşına uygun" yorumlarını yaptı.
5
6
7
8


Haber Yayın Tarihi: 27.06.2019 11:20 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bu pizzayı bitiren çeyrek altını götürüyor! 71 yıl 1 yastıkta kocayıp 12 saat arayla öldüler! La Casa de Papel'de şok gelişme! Berlin yaşıyor mu? 40 yıldır saçını ne yıkıyor ne de kesiyor! Sebebi şoke edici 24 yaşındaki güzel YouTuber, 61 yaşındaki kız arkadaşıyla evlendi