Son Dakika Haberleri: Bu havalimanında yolcular uçağa kaydırakla ulaşıyor!

Bu havalimanında yolcular uçağa kaydırakla ulaşıyor!

5 ay önce

Singapur'da bulunan Changhi Havalimanı, sıra dışı dizaynıyla yolcuların aklını başından alıyor. Burada yolcular, binmeleri gereken uçağa, dünyanın en uzun kaydırağını kullanarak ulaşıyor.

1
Singapur'da bulunan Changhi Havalimanı, alışılmışın dışına çıkan düzeniyle ağızları açık bırakıyor.
2
Eğer bu havalimanında uçağa yetişmesi gereken bir yolcuysanız, biletinizi okuttuktan sonra dünyanın en uzun kaydırağına binerek uçağa tez zamanda ulaşabilirsiniz.
3
Hemen bilet okutma noktasından sonra karşınıza çıkan kaydırak, aynı anda 50 yolcu tarafından kullanılabiliyor.
4
Terminalden uçağa giriş kapısına kadar uzanan kaydırağı birçok yolcu sevinçle karşılıyor.
5
Singapur'un doğusundaki Changhi bölgesinde bulunan bu sıra dışı havalimanı, Güneydoğu Asya'nın en büyük havalimanı kabul ediliyor.
6
Burada yolcular, yeşil alanların ve egzotik dekorun keyfini doyasıya çıkarıyor.
7
Bin sekiz yüz futbol sahası genişliğinde olan ve 32 bin kişinin çalıştığı Changhi Havalimanı, Cenova'da verilen dünyanın en iyi havalimanları ödülünü 14 yıl içinde 4 kez aldı.
8
9
10Haber Yayın Tarihi: 10.07.2019 09:54 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim! +18 sahneleriyle tepki çeken Sibel Kekilli beyazperdede! Yeni projesini Instagram ele verdi Çorum'da ürküten keşif! Yol çalışmasında 2 bin yıllık insan iskeleti bulundu Türkan Şoray'ın kızı Yağmur Ünal'a bakın! Güzelliğiyle annesini aratmıyor