Bu havalimanında yolcular uçağa kaydırakla ulaşıyor! - Son Dakika

Bu havalimanında yolcular uçağa kaydırakla ulaşıyor!

10.07.2019 09:54

Singapur'da bulunan Changhi Havalimanı, sıra dışı dizaynıyla yolcuların aklını başından alıyor. Burada yolcular, binmeleri gereken uçağa, dünyanın en uzun kaydırağını kullanarak ulaşıyor.

1
Singapur'da bulunan Changhi Havalimanı, alışılmışın dışına çıkan düzeniyle ağızları açık bırakıyor.
2
Eğer bu havalimanında uçağa yetişmesi gereken bir yolcuysanız, biletinizi okuttuktan sonra dünyanın en uzun kaydırağına binerek uçağa tez zamanda ulaşabilirsiniz.
3
Hemen bilet okutma noktasından sonra karşınıza çıkan kaydırak, aynı anda 50 yolcu tarafından kullanılabiliyor.
4
Terminalden uçağa giriş kapısına kadar uzanan kaydırağı birçok yolcu sevinçle karşılıyor.
5
Singapur'un doğusundaki Changhi bölgesinde bulunan bu sıra dışı havalimanı, Güneydoğu Asya'nın en büyük havalimanı kabul ediliyor.
6
Burada yolcular, yeşil alanların ve egzotik dekorun keyfini doyasıya çıkarıyor.
7
Bin sekiz yüz futbol sahası genişliğinde olan ve 32 bin kişinin çalıştığı Changhi Havalimanı, Cenova'da verilen dünyanın en iyi havalimanları ödülünü 14 yıl içinde 4 kez aldı.
8
9
10

Son Dakika Bu havalimanında yolcular uçağa kaydırakla ulaşıyor! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Neslihan Atagül'den "Yayılacaksa aşk yayılsın" pozu Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu? Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arka Sokaklar'ın yıldızı aşk sarhoşu! Bu halde yakalanınca utançtan yerin dibine girdiler