Son Dakika Haberleri: Bu hikaye kalbinize dokunacak! Hafızasını kaybedip kocasını dahi unutmuştu, mucize gerçekleşti

Bu hikaye kalbinize dokunacak! Hafızasını kaybedip kocasını dahi unutmuştu, mucize gerçekleşti

2 ay önce

İnsan kaç kere aşık olur? Hele ki aynı kişiye? Birçoğumuz için gerçek aşk, yaşam boyu sadece bir kere olur. Fakat bu çiftimiz için, olağandışı bir şekilde, ikinci kez oldu!

1
British Columbia'daki Vancouver Adasında bulunan Saanich ilçesinde yaşayan 23 yaşındaki Laura Faganello, 2 yıl önce iş yerinde talihsiz bir kaza geçirdi. Kafasına bir direk düştü ve travmatik bir beyin hasarı yaşadı.
2
Hafızasını kaybetti!
Hafızasını kaybetti!
Şiddetli hafıza kaybı yaşıyordu. Laura, gözlerini açtığında 17 yaşında olduğunu düşündü. Kazadan fiziksel olarak kurtulmuş olmasına rağmen, hafızası o kadar kötüydü ki, 9 ay önceki düğünü dahil, hayatının en önemli bölümlerinden bazılarını unuttu.
3
Kocası Brayden, sabırla Laura'yı bekledi..
Kocası Brayden, sabırla Laurayı bekledi..
Ve tabii ki kocası Brayden'i de! Çift, mektup arkadaşı olarak tanışmıştı ve bir süre aynı evde yaşadıktan sonra evlenmişti. Karısının tedavi sürecinde her türlü fedekarlığı yapan Brayden, uzun süre karısını rahat bıraktı ve aynı evde 2 arkadaş gibi yaşamaya başladı.

Kendisini hatırlamayan eşine her gün sevgi notları bıraktı.

4
Kocası olduğunu hatırlamadı ama tekrar aşık oldu!
Kocası olduğunu hatırlamadı ama tekrar aşık oldu!
Ancak bu hikayenin mutlu bir sonu var. Çift kazadan sonra aynı evde oda arkadaşı olarak yaşadı. Bu süre zarfında Brayden, Laura'ya olan aşk notları yazmaya devam etti. Bir süre sonra Laura, daha önce kocası olduğunu hatırlamadığı Brayden'e çıkma teklif etti.
5
Brayden, mutluluktan havaya uçtu ve Laura'ya evlenme teklif etti. Çift tekrar evlendi. Laura hala kazadan önce yaşadığı bir çok şeyi hatırlamıyor.
6
Zorlu bir süreçti
Zorlu bir süreçti
Laura, hastaneden eve geçtiği süreci şöyle anlattı: Yatağımda uyanıyordum ve onun kim olduğu hakkında hiçbir fikrim yoktu. Rahatsız edici bir anıydı. Brayden için de bu durum çok zordu çünkü kendi karısı bir yabancı gibi davranıyordu. Laura'ya "Seni seviyorum" derken bile korkuyordum.Haber Yayın Tarihi: 04.09.2019 04:24 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Cem Yılmaz'la ilişkisi biten Defne Samyeli'nden ayrılık sonrası ilk paylaşım! Hayranlarına kötü haber! Reyting rekortmeni dizi için ATV'den şaşırtan karar Taraftarların ''Göğüslerini aç'' tezahüratı yaptığı spor spikerine bir darbe daha! Mahsun Kırmızıgül'ün gerçek adını duyan şoke oluyor! İşte ünlülerin gerçek isimleri Canan Karatay'dan dikkat çeken açıklama: Gençlerimizin ölüm sebebidir!