Bu iddia ortalığı karıştırır! Can Yaman'la sarmaş dolaş görüntüleri ortaya çıkan Diletta Leotta eski sevgilisini kıskandırıyor - Son Dakika

Bu iddia ortalığı karıştırır! Can Yaman'la sarmaş dolaş görüntüleri ortaya çıkan Diletta Leotta eski sevgilisini kıskandırıyor

15.01.2021 16:11

Reklam çekimi için gittiği İtalya'da aşkı bulan Can Yaman'ın, güzel spiker Diletta Leotta ile sarmaş dolaş pozları gündeme bomba gibi düşmüştü. Sürpriz aşkla ilgili bir iddia ortaya atıldı. Can Yaman'la yakınlaşan güzel spikerin eski sevgilisini kıskandırdığı ileri sürüldü.

1
İtalya'nın ve Avrupa'nın en ünlü spor spikerlerinden olan Diletta Leotta ile Türk aktör Can Yaman'ın aşkı Türkiye'de olduğu kadar İtalya'da da gündemin ilk sıralarında yer almayı başardı.
2
İkilinin aşkını fotoğraflarıyla ortaya çıkaran İtalyan Chi Dergisi, ilişkinin detaylarını da sayfalarına taşıdı.
3
İtalyan magazin dergisi, "Türk oyuncu Can Yaman ile Diletta Leotta, Roma'nın merkezindeki büyük bir otelde beş gün geçirdiler" şeklinde haber yaptı.

4
İtalyan basını, ünlü sunucunun, eski aşkı Daniele Scardina'yı kıskandırmak için Can Yaman ile beraber olduğunu iddia etti.
5
Diletta Leotta ile eski aşkının hala Instagram'da karşılıklı takipte olmaları da bu iddiayı güçlendirdi.
6
İtalyan güzelin, eski sevgilisi ile olan aşk pozlarını sosyal medya hesabından silmemesi dikkatlerden kaçmadı.
7
Diletta Leotta'nın yakınları ise İtalyan gazetelerine, "Daniele'ye geri dönüşü yok. Can'la da durumu yakında belli olacak" dedi.

8
9
10
11

YORUMLAR (3)
500

Son Dakika Bu iddia ortalığı karıştırır! Can Yaman'la sarmaş dolaş görüntüleri ortaya çıkan Diletta Leotta eski sevgilisini kıskandırıyor - Son Dakika


Advertisement