Son Dakika Haberleri: Bu İlanlar Sosyal Medyayı Salladı

Bu İlanlar Sosyal Medyayı Salladı

5 yıl önce

1
Sosyal medyada ses getiren ilanları sizler için derledik. İşte o ilanlar.../ O BİR EFSANE: ŞAMİL!/ Şamil kelime anlamı olarak; hakim olmak, vakıf olmak, kapsamak, kaplamak. Bu ismin anlamının prensiplerimizi temsil ettiğinine inanarak: Amacımız bugüne kadar üretilmiş hiçbir aracın altyapısını kullanmaksızın Türkiye'nin ilk süper sporunu üretmekti. Hiçbir aracın çizgilerini kopyalamaksızın kendi çizgimizi çizmekti. Sağlamlığıyla gücüyle bizi temsil edecek aracı üretmekti.

2
Talepleri karşılayacak altyapıya ve seri üretim standartlarına sahip olmaktı. Ortaya tek bir araç çıkarmak değil seri üretim alt yapısı kurulmuş bir projenin numunesini tanıtmaktı. Bütün araçların birbirine benzediği bir ortamda alkışlanan bir kopya ortaya çıkarmak değil sadece bizi temsil etmesiydi. İsmimizle çizgimizle projemizle gurur duyarak prensiplerimize uygun olarak hayata geçirdik.

3
SATILIK AİRBUS A300/ Yurtdışında sıklıkla karşılaşılan bir olay, ülkemizde yaşanıyor. Airbus A300 tipi hurda uçak satılıyor. 1982 yapımı uçağın içerisinde maalesef motorları yok. Uçuş görevinden ayrılan uçak, daha sonra hurdaya çıkmış.

4
Çift koridoru bulunan A300, 350 kişi yolcu taşıyabilme kapasitesine sahip. Yani olası bir alıcı bu uçağı, restoranta çevirebilir.

5
EŞİ SATARKEN İSYAN ETTİ!/ Aracı eşinize ve ilk aracı olarak alacaksanız, asla almayın! Hararet göstergesinin önemine inanmayan bir eşiniz varsa almayın! Değil evin otoparkına sokağa bile girerken arabayı orada kilitleyip size aracı getirmenizi rica edecek bir eşiniz varsa asla almayın.

6
Maçların en heyecanlı noktalarında araba park etmek için koltuğunuzdan kalkmayı sevmiyorsanız asla almayın. Bagaj kapağına monte edilmiş stepnenin olduğunu ve bu stepnenin arkadaki araca çarpmaması gerektiğini anlatamayacağınız bir eşiniz varsa asla almayın.

7
SIFIR KARTAL/ 24 yıl boyunca özenle korunup saklanmıştır. En küçük çizik dahi yoktur. Sadece 1924 kilometrededir.

8
Türkiye'de tek fabrikadan çıktığı gibi sıfır. 1990 Model Kartal L değişen boya kesinlikle yoktur.

9
Sahibinden Mercedes 500 SL!/ Baştan belirtmeliyim ki; Yok kafa kafaya... Yok oyuncak vs... saçma sapan teklifler sunmayın, kalp kırarım. Bu araçları bulmak inanın imkansıza yakındır. Ya bu aracı daha önce görmediniz ya da sadece filmde gördünüz. 1974 yılına aittir. 1984 yılına kadar özel istek ile 100 tane üretilmiştir ve şu an dünyada 50-60 civari bulunmaktadır. Arabaya aşık olmanız gerçekten kaçınılmaz.

10
Araç ünlü komedyen Cem Yılmaz Bey'e getirtilmiş olup sonra iletişim sorunundan dolayı vazgeçilmiştir. Türkiye'de trilyonlarınız dahi olsa bu araçtan ne bulabilirsiniz ne de alabilirsiniz. Bundan başka yok, Türkiye'nin hiç bir yerinde. Hatta Asya ve Doğu Avrupa ülkelerinde bulamayacağınız bir araçtır.

11
Aracım özel bir üretimdir... Türkiye de bir eşi daha yok.. Kendime baktığım gibi arabama da o şekilde baktım... Arabanın 10 bin tl lik +'sı vardır.. Araba BMW tuning arabadır.

12
Sayın sanal arkadaşlarım beni internette efsane yaptığınız için ayrı ayrı hepinize tşk eder, ayrıca üşenmeden yorulmadan vaktinizi bana ayırıp yazan o güzel parmaklarınızdan sevgi ve şefkatle öperim... Yorumlarınızı özel zamanlarda değerlendirip sizlere layık olmaya devam edecem.

13
1 YILDIR SATAMIYORUM/ Aracı Bir Yıldır Satamadığımdan Bu araç başımı Belaya sokmadan, Kelepir Fiyatına Satlıktır Üzerine pioner teyp ambalajında Çok kaiteli flashlı Hoperlorleri İle Hediye Edilecek. Hız tutkunları için,ralli pilotları,hız yapmayı sevenler için kaçırılmayacak bir araç. Aracın hız göstergesi 20 km.de sabit takılı kaldığından hızını bilemeyen kaptan panik yaşamamaktadır,bunun yanında egzoz sesinin de verdiği nostalji ses kaptana sürücü keyfi yaşatmaktadır. Araçta ekonomi yakıt sistemi mevcuttur.

14
Frene basıldığında,direksiyon titreyip kollarınıza ücretsiz mesaj yapmaktadır 0-100 km ye ulaşması tahmini 20 saniyedir Araç fazla hızı olmadığından Allahın izni ile ölümlü kaza yaşanmaz, bunun için eyrbeki yoktur. Aracımın jantları saf çelik desenli özenle özel Sanki MİDYAT TELKARİ'sinde İşlenmiştir.

15
O bir fenomen Ters Dönmüş ETİ PUF/Eşine rastlanamayacak bir ETİ PUF! Meraklısına, kolleksiyonculara, yemek isteyenlere... O hayata 1-0 yenik başlayanlardan! O hayata sırtını çevirmişlerden! O güneşi görmek istemeyenlerden! O küsmüşlerden! Fabrika çıkışı kusurlu. Kesinlikle şahsım tarafından paketi açılıp ters çevrilmemiştir. Zaten bilen bilir Eti Puf`ları açmak hiçte öyle kolay değildir. Yanınızda ya kesici delici bir alet ya da uzun tırnaklı bir arkadaşınız bulunmadığı sürece açması bir hayli zordur. Açtıktan sonra da eski haline getirmek paketi imkansızdır.

16
Gazetelerde, internet sitelerinde, sıcak gündemin ardında bir başka dünya var. Seri ilanların dünyası… Orada tuhaf işler için eleman aranıyor, ne işe yaradığı muamma şeyler satılıyor, hasımlar birbirine acımasızca laf sokup sonra gönül alıyor, bir başına kalanlar ruh eşini arıyor. İşte en değişik ilan ve kartvizit örnekleri...

17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63Haber Yayın Tarihi: 06.05.2015 11:43 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Doktorlar 'Bacağını keseceğiz' demişti, şifayı Türkiye'de buldu! +18 film yönetmeni olmuştu, cinsel içerikli film sitesinden ödülü kaptı! Playboy modeli yerel seçimlerde aday oldu! Seçtiği parti pes dedirtti İzmir'de 5 yıl sonra toprağın altından çıkarıldı! Tam 250 kilo Korkunç son! Tartıştığı sevgilisini yatağa bağlayıp acımasızca bıçaklamıştı, savunması pes dedirtti