Son Dakika Haberleri: Bu İnsanlara Soğuk İşlemiyor

Bu İnsanlara Soğuk İşlemiyor

11 yıl önce

1
Dünyanın dört bir yanında insanlar, öldürücü soğuklara meydan okuyor. Sağlıkları yada gelenekleri için buz gibi sularda vücutlarının sınırlarını zorluyorlar. Bu konuda en bilinen isim ise İngiliz uzun mesafe yüzücüsü Lewis Gordon Pugh. 'Buz adam' lakaplı Pugh, eksi 1.8 derecedeki suda yaklaşık 19 dakika kalarak tarihe geçti.

2
Hollandali Wim Hof, buz altında yüzdü, buzla dolu kutuda oturdu, Avrupa'nın en yüksek dağı Mont Blanc'a kısa pantolonlarla tırmandı,dünya rekorları topladı ve her zaman yeni meydan okuyuşlara hazır.
3
Sibirya'da yüzme kulübü üyeleri nehre yüzmek için gidiyor.
4
Çek Cumhuriyeti'nde sabah sporu yapan bir kişi...
5
6
Almanya, Berlin
7
Londra, İngiltere
8
9
Çin'in Harbin şehrinde her yıl geleneksel olarak buz festivali düzenleniyor. Festivale katılanlar eksi 30 derecede havuzun tadını çıkarıyor.
10
Almanya, Berlin
11
Güney Fransa
12
Nice, Fransa

13
Shenyang, Çin
14
Krasnoyarsk, Rusya
15
Geneva gölünde geleneksel olarak düzenlenen festivalde halk, buz gibi suda metrelerce yüzdü.

16
17
18
Shenyang şehrinde sabah sporu yapan Çinliler
19
20
Zürih'te buz gibi suda yeni yılı kutlayan bir Noel Baba...
21
22Haber Yayın Tarihi: 31.12.2008 09:14 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ukraynalı Kainat Güzeli Anastasiya Subbota, iki ülke arasında krize neden oldu! Şarkılarıyla gönülleri fetheden Zakkum'un solisti, estetik operasyonla bambaşka biri oldu! 14 yaşındaki genç, cinsel organına soktuğu manyetik toplar yüzünden canından oluyordu! Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim!