Bu işe giren yaşadı! Hem seyahat edecek hem de 185 bin lira maaş alacak - Son Dakika

Bu işe giren yaşadı! Hem seyahat edecek hem de 185 bin lira maaş alacak

31.10.2019 09:24

Hem seyahat edip hem para kazanmak ister misiniz? İngiliz şirket, yaptığı gezilerle izlenimlerini sosyal medyada anlatacak, 25 bin sterlin maaşla çalışacak seyyahını arıyor...

1
İngiliz şirketi Wowcher, seyaht edip gördüğü yerlerle ilgili izlenimlerini sosyal medyada anlatacak seyyah ilanı verdi.
2
İşe alınan kişi, yıl boyunca aralarında ABD, Tayland, BAE, İtalya ve İzlanda'nın da bulunduğu 40'ı aşkın ülkeyi ziyaret edecek olan seyyah, isterse her yolculuk için farklı bir arkadaşını da yanında götürebilecek.
3
Adaylardan YouTube ve diğer sosyal medya platformlarında izlenimlerini anlatmalarını isteyen şirket, iş ilanında, "Wowcher Travel'in sunduğu imkanların inanılmaz derecede mükemmel olduğunu ve tüm dünyada indirimlerimizden faydalanarak vakit geçirmenin ne kadar şaşırtıcı olduğunu göstereceğinizi umuyoruz." ifadelerine yer verdi.
4
Yıllık 25 bin sterlin (185 bin TL) maaşla çalışacak olan adayların pasaportlarının olması ve 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekiyor.
5
Adayların 30 Aralık'a kadar kendi sosyal medya hesaplarından paylaşacakları 30 saniyelik bir videoda, bu iş için neden uygun olduklarını anlatmaları gerekiyor.
6

Son Dakika Bu işe giren yaşadı! Hem seyahat edecek hem de 185 bin lira maaş alacak - Son Dakika


YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

"Çıplaklar Festivali" ölümcül virüse rağmen bu yıl da yapılacak Ronaldo'nun sevgilisi sınırları zorladı! Verdiği çıplak pozlar Avrupa'da gündem oldu Dünyanın en pahalı şehirleri belli oldu! Türkiye'den de bir kent listeye girdi Zor nefes alıp veriyordu! 102 kilo veren gencin son hali inanılmaz Woody Allen'ın evlatlık kızına cinsel istismar iddiaları yeni belgeselle hortladı! İğrenç olay tavan arasında yaşanmış