Bu işin kaybedeni Kanye olacak! Kardashian, 500 milyon TL'lik yalıya gözünü dikti - Son Dakika

Bu işin kaybedeni Kanye olacak! Kardashian, 500 milyon TL'lik yalıya gözünü dikti

04.03.2021 16:48

Kocası Kenya West'e boşanma davası açan Kim Kardashian'ın 2014 yılında eşiyle beraber aldığı California'daki 60 milyon değerindeki yalıyı alacağı iddia edildi.

1
TMZ dergisi, yalının tüm yenileme ve restorasyon işlerini West'in yapmasına karşın, Kardashian'ın evle hiçbir şekilde ilgilenmemesine rağmen evin Kardashian'a kalacağını bildirdi.

2
Kardashian, daha önce yalıyı çok sevdiğini ve yalıda yaşamak istediğini belirtmişti.

3
Kanye West ise 2019 yılından itibaren Cowboy eyaletinde satın almış olduğu yalısında zamanın bir çoğunu geçiriyordu ancak boşandıktan sonra nerede yaşayacağı henüz bilinmiyor.

4
Yedi yıllık evlilikten sonra Kim Kardashian geçtiğimiz şubat ayında kocası West'e karşı boşanma davası açmıştı.
5
Kim Kardashian ve Kanye West'in bir süre önce basına sızdırılan boşanma belgeleri, ayrılık nedenlerini ortaya koymuştu.
6
Buna göre Kardashian, 2014'te evlendiği rap'çiye şubat ayı başında açtığı boşanma davasının nedeni olarak aralarında "uzlaşmaz farklılıklar" olduğunu göstermişti.
7
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Bu işin kaybedeni Kanye olacak! Kardashian, 500 milyon TL'lik yalıya gözünü dikti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Eski sevgilisini başka biriyle basınca çıldırdı! Bıçağı aldığı gibi boynuna sapladı Yasak aşk iddiasında bomba gelişme! Hadise ile Reza Zarrab'ın ilişkisini gizemli bir falcı ortaya çıkardı Evinin çatısında karşılaştığı manzara uykularını kaçırdı! Tam 4 metre Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Yürüyerek girdiği dişçiden tekerlekli sandalyeyle çıktı! İşte şimdi tam Benjamin Button