Bu Kadar da Olmaz Dedirten Arama - Son Dakika

Bu Kadar da Olmaz Dedirten Arama

1
KPSS 1'inci oturumuna girecek olan adaylar tek tek arandı. Ancak arama işi biraz abartılmış gibiydi.
2
Konya'da Kamu Personeli Seçme Sınavı'nın (KPSS) 1'inci oturumuna girecek olan adaylar tek tek arandı. Kadın adaylar küpe, yüzük, kolye gibi takılarıyla salona alınmadığı için takılarını çıkartmak zorunda kaldı.
3
Tüm yurtta olduğu Konya'da da gerçekleşen KPSS'nin 1'inci oturumu olan Genel Kültür ve Genel Yetenek Testi bölümünde, adaylar sınava girecekleri okullara yaklaşık 1 saat önce geldi.
4
Ardından adaylar tek tek güvenlik kontrolünden geçirildi.
5
Kadın adayların küpe, yüzük, kolye gibi takılarıyla anahtar, cep telefonu, silgi, kalem, madeni para ve kemerle salona girmek isteyen adaylar üzerlerindeki eşyaları yakınlarına ve emanet bölümüne bıraktıktan sonra salona alındı.
6
7
8
9
10
11

Haber Yayın Tarihi: 09.07.2011 13:00

Son Dakika Bu Kadar da Olmaz Dedirten Arama - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü Gelen geri dönmüyor! Salgından kaçanların ikinci adresi Kuşadası, nüfus bakımında 35 ili geçti Sporu bırakıp cinsel içerikli siteye üye olan sörfçüden çarpıcı itiraf: Tacize uğradım, kimseye anlatamadım Bazı kısımları sapasağlam! 800 bin yıllık Van Gölü'nden bir batık gemi daha gün yüzüne çıkartıldı Kalça yarışmasına katılan doktor aç kaldı! Hiçbir hastane iş başvurusunu kabul etmiyor