Bu kadarını kendisi bile hayal etmedi! Eski balerin kullanılmış ayakkabılarını ve iç çamaşırlarını satarak zengin oldu - Son Dakika

Bu kadarını kendisi bile hayal etmedi! Eski balerin kullanılmış ayakkabılarını ve iç çamaşırlarını satarak zengin oldu

36 yaşındaki Hollanda'lı eski balerin Yaela Vonk, ünlü modellerin açık ve cinsel ilişki videolarını para karşılığı üyelere sattığı sitede, spor yaparken kullanılmış ayakkabılarını ve iç çamaşırlarını hayranlarına satarak ayda 75.000 sterlin kazandığını söyledi.

1
Eski balerin Yaela Vonk,ilginç bir para kazanma yolu buldu ve denediği yöntemle kısa süre içerisinde büyük paralar kazandı.

2
Vonk, ünlü modellerin açık ve cinsel ilişki videolarını para karşılığı üyelere satıldığı sitede, spor yaparken kokan ayakkabılarını ve iç çamaşırlarını hayranlarına satarak ayda 75.000 sterlin kazandığını söyledi.
3
Bu sayede kısa sürede servet elde ettiğini söyleyen Yaela hayranlarından gelen yoğun talep üzerine, çorap ayakkabı ve iç çamaşırlarını yıkamadığını bu nedenle çamaşır makinesine ihtiyacı olmadığını, bir defa kirlettiği eşyalarını hayranlarına satıp yenilerini aldığını söyledi.
4
Balerin olarak hayatını sürdürürken, intnernet üzerinden kullanılmış eşyalarını satarak hayatını kazanmaya başlayan Yaela, şayet balerin olarak kariyerine devam etmiş olsaydı, COVID-19 yüzünden büyük ekonomik sıkıntı yaşayacağını hatta balerin arkadaşlarının iş bulmakta zorlandıklarını söyledi.

5
Yaela, ilk kullanılmış eşyalarını satmaya başladığında bu kadar talep olacağını hayal etmediğini söyledi.

6
Bir süre gece mekanlarında direk dansçısı olarak çalıştığını söyleyen Yaela, hayranlarının özellikle kendisinden spor yaparken giydiği taytını talep ettiklerini söyledi.
7
8

YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Yetişkin film yıldızı Kendra Lust, James Rodriguez'in doğum gününü sosyal medyadan kutladı: Umarım beğenmişsindir Üzerine sinek konan yemeği çöpe atın! Önce kusup sonra yiyorlar Bikinili dansıyla olay olan Merve, şimdi de sütyensiz paylaşımıyla yürek hoplattı İkinci ele o kadar para vermeyin! İşte 2020'nin en ucuz sıfır araçları İnsanların ismini söylemeye korktuğu lanetli kasaba! Bebekler iki kalpli, üç akciğerli dünyaya geliyor