Son Dakika Haberleri: Bu Kadın Yaşlanmıyor!

Bu Kadın Yaşlanmıyor!

6 yıl önce

Bir zamanların efsane süper modellerinden Christie Brinkley, 59 yaşına rağmen tüm güzelliğini koruyor.

1
Bir zamanların efsane süper modellerinden Christie Brinkley, 59 yaşına rağmen tüm güzelliğini koruyor.
2
Haute Living dergisi için gerçekleştirdiği çekimlerde imrendiren vücudunu gözler önüne seren Brinkley, 59 yaşına rağmen nasıl bir vücuda sahip olduğunu gösterdi.
3
Ancak buna rağmen güzel modelin kendisini çok da beğenmediği ortaya çıktı.
4
İngiliz basınından Daily Mail'in haberine göre modellik kariyerinin ilk yıllarında yürek hoplatan Brinkley o yıllarda kendisini çok şişman bulduğunu açıkladı.
5
25 yıl boyunca güzellik ürünleri markası Covergirl'in yüzü olan model, bir arkadaşının eski bir fotoğrafını Facebook'ta yayınlaması üzerine o çekimlerde kendisini şişman bulduğunu hatırlayarak bu durumdan çok rahatsız olduğunu söyledi.
6


''Fotoğrafa baktım ve o gün aklıma geldi. Şişman olduğumu düşündüğüm için çok rahatsızdım. Fotoğrafı bugün gördüğümde ne kadar ince olduğumu fark ettim ve kendimi bu kadar güvensiz hissetmeme çok şaşırdım'' diyen Brinkley bugün üç çocuk annesi ve hala formunu koruyor.
7
Brinkley 27 yaşındaki kızı Alexa Ray'i de kendini sevmeyi öğreterek yetiştirdiğini ifade ediyor.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Haber Yayın Tarihi : 27.06.2013 10:06 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Havalimanı'nda Görevliye Hakaret Yağdıran Funda Esenç'in, Sosyal Medya Hesabından Olay Kareler Dudaklarına Dolgu Yaptırmak İstemişti, Ölümle Burun Buruna Geldi! Sevdiği Adama 159 Bin Mesaj Attığı İçin Hapse Girmişti! Mahkemedeki İsteği Yok Artık Dedirtti 48 Yaşındaki Ünlü Sunucu, Banyo Tezgahına Oturup Çırılçıplak Poz Verdi Victoria's Secret Meleğinden Ateşli Çömelme Pozu!