Son Dakika Haberleri: Bu Kez Burhan Kuzu Yumurta Attı

Bu Kez Burhan Kuzu Yumurta Attı

7 yıl önce

1
Burhan Kuzu, Selçuk Üniversitesi'nde öğrencilere yumurta attı. Öğrenciler de karanfil atarak karşılık verdi.
2
Kanal D'de yayınlanan Abbas Güçlü'nün sunduğu Genç Bakış programının çekimleri bugün Konya'da Selçuk Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde gerçekleşti.
3
'Başkanlık ve Yeni Anayasa' konulu programa, konuk olarak TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Ak Parti Milletvekili Burhan Kuzu katıldı.
4
Programın sunucu Abbas Güçlü, Burhan Kuzu'nun daha önce Ankara Üniversitesi'ndeki bir konferansta yumurtalı saldırıya uğradığını hatırlattı. Mevlana ve hoşgörü kentinde Burhan Kuzu'nun farklı karşılanacağını belirterek, Kuzu'ya sepet içinde yumurta şeklindeki çikolatadan hediye etti.
5
Güçlü, yumurtaları öğrencilere atmasını isteyince Burhan Kuzu, önce 'üstleri batar' diye atmak istemedi. Güçlü'nün 'Kırılan yumurtalardan değil' diyerek yumurtaların paketlerini açıp, çikolata olduğunu gösterince Kuzu, yumurta şeklindeki çikolataların bir kaçını, öğrencilere attı. Öğrencilerde karanfil atarak karşılık verdi.Diğer Galeriler

Köpekler Ezan Sesini Duyduklarında Neden Hep Birden Ulumaya Başlıyor? Doktorların, "20 Dakika Yaşar!" Dediği, Beyni Dışarıda Doğan Bebeğin Yaşam Mücadelesi Patatesi Koltuk Altınıza Sürün Bakın Ne İşe Yarıyor! Geçim Sıkıntısından Okula Bile Gidememişti, Şimdi Türkiye'nin En Sevilen İsmi Lady Diana'nın Yeğeni Kitty Spencer Estetik Harikası Çıktı