Son Dakika Haberleri: Bu Kez Burhan Kuzu Yumurta Attı

Bu Kez Burhan Kuzu Yumurta Attı

7 yıl önce

1
Burhan Kuzu, Selçuk Üniversitesi'nde öğrencilere yumurta attı. Öğrenciler de karanfil atarak karşılık verdi.
2
Kanal D'de yayınlanan Abbas Güçlü'nün sunduğu Genç Bakış programının çekimleri bugün Konya'da Selçuk Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde gerçekleşti.
3
'Başkanlık ve Yeni Anayasa' konulu programa, konuk olarak TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Ak Parti Milletvekili Burhan Kuzu katıldı.
4
Programın sunucu Abbas Güçlü, Burhan Kuzu'nun daha önce Ankara Üniversitesi'ndeki bir konferansta yumurtalı saldırıya uğradığını hatırlattı. Mevlana ve hoşgörü kentinde Burhan Kuzu'nun farklı karşılanacağını belirterek, Kuzu'ya sepet içinde yumurta şeklindeki çikolatadan hediye etti.
5
Güçlü, yumurtaları öğrencilere atmasını isteyince Burhan Kuzu, önce 'üstleri batar' diye atmak istemedi. Güçlü'nün 'Kırılan yumurtalardan değil' diyerek yumurtaların paketlerini açıp, çikolata olduğunu gösterince Kuzu, yumurta şeklindeki çikolataların bir kaçını, öğrencilere attı. Öğrencilerde karanfil atarak karşılık verdi.Diğer Galeriler

Aldatılınca Av Tüfeğiyle İntihar Edip, Yüzünü Kaybetmişti! Ameliyattan Sonra Bu Hale Geldi Vestel Venüs Kaç Lira, Özellikleri Neler? İşte En İyi Yerli Telefonlar ve Özellikleri Amerikan Ürünleri Malları Neler? İşte ABD Menşeli Ürünler Listesi BİM Iphone 6 Satışını Durdurdu! Mahallenin Muhtarları Dizisinin Şirin ile Temel'i 26 Yıl Sonra Buluştu