Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı - Son Dakika

Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı

16.04.2021 17:18

Dünyanın en kalabalık ikinci ülkesi Hindistan'da akılalmaz bir festival düzenlendi. Koronavirüs vaka sayısında günlük rekor rakamlara ulaşan ülkede, halk Pidakala Samaram etkinlikleri kapsamında toplandı. Sağlık ve refah getireceği düşüncesiyle kalabalık, festivalde yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı.

1
Hindistan'da artan koronavirüs vakalarına rağmen, Andra Pradeş eyaletinin Kutnool bölgesinde bir araya gelen yüzlerce kişi Ugadi Festivali kapsamında kutlamalar yaptı.
2
'Pidakala Samaram' olarak bilinen bu gelenek, Kairuppala köyünde gerçekleşti.
3
Her yıl Ugadi adı verilen yeni yıl gününden bir gün sonra düzenlenen geleneksel etkinlikte, ülkede kutsal kabul edilen inek gübresinin halka sağlık ve refah getireceğine inanıldığı için insanlar birbirlerine inek gübresi fırlattı.
4
SOSYAL MESAFE HİJYEN HİÇE SAYILDI
SOSYAL MESAFE HİJYEN HİÇE SAYILDI
2 Nisan tarihinden bu yana koronavirüsten dünyanın en fazla etkilenen ülkesi olmasına rağmen, bölgedeki kalabalık maske, mesafe ve hijyen kurallarını unuttu.
5
YARALILAR TEDAVİYİ KABUL ETMEDİ
YARALILAR TEDAVİYİ KABUL ETMEDİ
Yarım saat boyunca birbirlerine attıkları gübreler nedeni ile en az 50 kişi yaralandı. Yaralananlar tıbbi tedaviyi kabul etmedi.
6
7

Son Dakika Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı - Son Dakika


YORUMLAR (19)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement