Görenler erkek sanıyor! Babasının ' Tıraş ol' uyarısına kulak asmayan kadın görenleri hayrete düşürüyor - Son Dakika

Görenler erkek sanıyor! Babasının ' Tıraş ol' uyarısına kulak asmayan kadın görenleri hayrete düşürüyor

13.07.2020 14:15

Guiness Rekorlar Kitabı kırılan ilginç rekorlar ile dolu. Ancak bazı rekorlar var ki görene "Yok artık" dedirtecek derecede şaşırtıcı. İşte babasının "Tıraş ol" ısrarlarına karşı gelip sakalını 28 cm uzatan kadından, tırnaklarını kesmeyerek 85 cm kadar uzatan kadına dünyanın en tuhaf rekorları.

1
Vivian Wheeler 27,9 cm'lik sakalıyla dünyanın en uzun sakallı kadını unvanını hak etmiş. Üstelik Bayan Vivian, babasının yoğun ısrarlarına hiçbir zaman kulak asmayıp 1993 yılından beri tıraş olmamış.
2
Adına azim mi dersiniz hırs mı yoksa başarı mı bilinmez ama birazdan göreceklerinize oldukça şaşıracağınızdan eminiz. İşte dünyanın en sıra dışı rekorları.
3
Dünyanın en çok doğuran kadını
Dünyanın en çok doğuran kadını
Bir zamanlar Rusya'da yaşamış olan Valentina Vassilyeva isimli köylü kadın, dünyanın en çok doğum yapma rekoruna sahip. Rekorlar Kitabı'nda yazılanlara göre bu kadın 1725-1765 yılları arasında tam 69 çocuk dünyaya getirmiş. Üstelik bu çocuklardan 16'sı çift ikiz,7'si üçüz, 4 ise dördüzmüş.
4
Dünyanın en uzun tırnakları
Dünyanın en uzun tırnakları
Utah doğumlu Lee Redmond 1979 yılından beri kesmeyerek 85 cm'ye kadar uzatabildiği tırnaklarıyla dünyanın en uzun tırnaklarına sahip olma rekorunu kimselere bırakmamış. Lee Redmond tırnaklarına bakım uygulayarak Guinness rekorlar kitabına da girmeyi başarmış fakat 2009 yılının hazin bir şubat akşamında geçirdiği trafik kazası sonucu tırnaklarının kırılmasına engel olamamış.
5
Dünyanın en uzun siline sahip kadını
Dünyanın en uzun siline sahip kadını
Almanya'da yaşayan Annika Irmler isimli kadın, 7 cm'lik dili ile Guinness Rekorlar Kitabı'na girmeyi başarmış.
6
Sultan Kösen, Guinness Rekorlar Kitabı'na göre yeryüzünün yaşayan en uzun insanı. Boyu 2 metre 51 santimetre'dir. Aynı zamanda 27,5 cm ile yeryüzünün "en büyük ellerine" ve 36,5 cm ile "en büyük ayaklarına" da sahiptir.
7
En güzel rekorlardan biri! En siyah tenli insan
En güzel rekorlardan biri! En siyah tenli insan
Ten rengiyle görenleri büyüleyen "Karanlığın Kraliçesi" lakaplı siyahi manken Nyakim Gatwech, Guinness rekorlar kitabına göre "Dünyanın En Siyah İnsanı" olarak seçildi.

Son Dakika Görenler erkek sanıyor! Babasının ' Tıraş ol' uyarısına kulak asmayan kadın görenleri hayrete düşürüyor - Son Dakika


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement