Bu Sahne Çok Konuşulacak - Son Dakika

Bu Sahne Çok Konuşulacak

14.01.2011 13:59

1
Show TV'nin, gündemin değişmez konusu haline gelen dizisi yine izleyenleri ekrana kilitledi. Geceye Sultan Süleyman'ın seviştiği sahne damga vurdu.

2
Muhafazakar çevrelerden aldığı tepkilerle gündemin değişmez konusu haline gelen Muhteşem Yüzyıl yeni bölümüyle Show TV ekranlarında seyircisiyle buluştu. Dizinin yeni bölümü tartışmalar iyice derinleştirecek gibi gözüküyor.

3
Kanuni ve Hürrem aşkının detaylarını ekrana taşıdığı için sert eleştiriler alan Muhteşem Yüzyıl bu hayli sarsıcı bir sahneyle dikkat çekti.
4
Dizinin bu akşamki bölümüne Hürrem ve Sultan Süleyman'ın seviştiği sahne damga vurdu. Sahnede ayrıntı verilmese de RTÜK'ün uyarı cezası verdiği yapım anlaşılan kurumun gündeminden düşmeyecek.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Son Dakika Bu Sahne Çok Konuşulacak - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement