Bu Sefer de Erkekleri Koklattı - Son Dakika

Bu Sefer de Erkekleri Koklattı

19.10.2012 15:47

1
Konuklarına zor anlar yaşatması ile ünlü ABD'li komedyen Ellen DeGeneres'den çok konuşulacak bir gösteri daha geldi.

2
Bu haftaki konuğu Paris Hiltonun'da çocukluk arkadaşı olan 31 yaşındaki sosteyik güzel Nicole Richie'i bekleyen bir sürpriz vardı.

3
Çok konuşulan bu programda piyasaya yeni çıkan parfümünü tanıtmak için sıradışı bir yol seçildi, hepsi birbirinden yakışıklı ve üstsüz 4 erkek kendi parfümünün yanı sıra 3 farklı koku sıkarak seyircilerinden karşısına çıktı. Nicole Richie bu 4 yakışıklının boynunu ve göğsünü koklayarak kendi kokusuna ulaşmaya çalıştı.
4
Seyircilerin kahkahalara boğulduğu bu dakikalar renkli görüntülere sahne oldu. Sonunda kendi kokusu olan o şanslı erkeği buldu ve onu defalarca koklamaktan kendini alamadı.

5
6

Son Dakika Bu Sefer de Erkekleri Koklattı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Sauna keyfi yapan 42 yaşındaki şarkıcı kağıt kadar ince bikinisiyle poz verdi Çıplak poz veren ünlü sporcu Paige VanZant hırsızlık kurbanı oldu! Video ile verdiği tavsiye şaşırttı Gözlerini gökyüzünden alamadılar! Şehir halkı telefon ellerinde dakikalarca bu halde kaldı Yaptığı tek şey paylaşmak! 15 milyon takipçisine yine can alıcı pozuyla teşekkür etti Sular çekilince gün yüzüne çıktı! Köylüler gördükleri manzara karşısında isyan etti