Bu şehirde her gün onlarca insan cinayete kurban gidiyor! İşte dünyanın en tehlikeli 10 yeri - Son Dakika

Bu şehirde her gün onlarca insan cinayete kurban gidiyor! İşte dünyanın en tehlikeli 10 yeri

27.01.2020 15:09

Dünyanın en fazla cinayet işlenen şehirleri listesinde Venezüella'nın Caracas şehri 100 bin kişi başına düşen 120 cinayetle başı çekiyor. İşte dünyanın en tehlikeli 10 yeri...

1
Caracas, Venezuela
Caracas, Venezuela
Venezuala'nın başkenti Caracas'ta geçtiğimiz yıl 2980 kişi cinayet sonucu hayatını kaybetti. Diğer bir deyişle her yüz bin kişiden yüzü.
2
Cape Town, Güney Afrika Cumhuriyeti
Cape Town, Güney Afrika Cumhuriyeti
Listede Kuzey ve Güney Amerika dışındaki tek yer olan Cape Town'da geçtiğimiz yıl 2868 cinayet gerçekleşti. Her yüz bin kişiden 66'sının ölüm sebebi cinayet.
3
Fotaleza, Brezilya
Fotaleza, Brezilya

Yaklaşık 4 milyon insanın yaşadığı Fortaleza'da geçtiğimiz yıl 2724 cinayet gerçekleşti. Bu da her yüz bin kişiden 69'unun cinayet sonucu hayatını kaybettiği anlamına geliyor.

4
Tijiuana, Meksika
 Tijiuana, Meksika
1,909,424 kişinin yaşadığı Tijuana'da geçtiğimiz yıl 2640 cinayet gerçekleşti. Bu veriye göre Tijuana'da yaşayan her yüz bin kişiden 138'inin hayatı cinayet nedeniyle son buldu. Bu rakamlar nedeniyle Tijuana dünyanın en tehlikeli yeri.
5
Recife, Brezilya
Recife, Brezilya
4 milyonluk nüfusa sahip Recife'de 1738 kişi cinayet sonucu hayatını kaybetti. Bu da her yüz bin kişiden 44 kişi anlamına geliyor.
6
Cali, Kolombiya
Cali, Kolombiya
2 buçuk milyon insanın yaşadığı Cali'de geçtiğimiz yıl 1209 cinayet vak'ası gerçekleşti. Her yüz bin kişiden 47'si bu yüzden hayatını kaybetti.
7
Acapulco, Meksika
Acapulco, Meksika
Listede Meksika'dan bir diğer kent de Acapulco. 857,883 kişinin yaşadığı kentte geçtiğimiz yıl 948 cinayet vak'ası yaşandı. Buna göre Acapulco'da yaşayan her yüz bin kişiden 111'i cinayet kurbanı.
8
Cancun, Meksika
Cancun, Meksika
Meksika'nın ünlü tatil yeri Cancun'da geçtiğimiz yıl 547 cinayet vak'ası gerçekleşti. Bu da her yüz bin kişiden 64'ünün cinayet sonucu hayatını kaybetmesi demek.
9
Detroit, ABD
 Detroit, ABD
ABD'nin orta kuzeyinde yer alan Detroit'te geçtiğimiz yıl 261 kişi öldürüldü. Yaklaşık 700 bin kişinin yaşadığı Detroit'te her yüz bin kişiden 39'u cinayet sonucu öldü.

10
St. Louis
St. Louis
ABD'nin St. Louis kenti de adli vak'alarıyla ünlü.Şehirde 2018'de 187 kişi cinayet sonucu hayatını kaybetti.

Son Dakika Bu şehirde her gün onlarca insan cinayete kurban gidiyor! İşte dünyanın en tehlikeli 10 yeri - Son Dakika


YORUMLAR (10)
  • ahmet aydın: arupa dan dağılan eşkiyalar kanunlu kanunsuz delette olsalar. arsızlık hırsızlık hayasızlık onlarda ve dünya ya demokrasi özgürlük insan hakları vs diye kelime lerin arkasına sığınıp insanlığı fesada uğrattılar katillik yaptılar Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • ercan: listeden de anlasilacagi uzere yeni dunya (kuzey ve guney amerika)tehlikeli,zamaninda avrupada ne kadar ipsiz sapsiz kanun kacagi varsa amerikaya goc edip orada kanunsuz bir duzenin temellerini attilar,o yuzden dunyanin en babar ulkeleri ayirmaksizin amerika kitasi ulkeleri. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

65 yaşında ikiz bebek doğuran kadının çocuklarını elinden aldılar Komşularının taciz mesajı ekmeğine yağ sürdü! Çıplak fotoğraf krizi sonrası milyoner oldu Sahada başka Instagram'da başka! Ateşli hakem son yaptığıyla hayranlarının aklını başından aldı Kolombiya'nın Kim Kardashian'ı, takıntılı hayranları yüzünden yedi kez ev değiştirdi Su içmek için nehir kenarına geldi! Muhtemel sonu bekleyen fotoğrafçı olanlar karşısında dondu kaldı