Son Dakika Haberleri: Bu Takas Olay Olur!

Bu Takas Olay Olur!

7 yıl önce

1
Atletico Madrid'in teknik sorumlusu Diego Simeone, kapılarının Fernando Torres'e açık olduğunu söyledi.
2
Kulübün transfer çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulunan Atletico Madrid teknik direktörü Diego Simeone, Torres'in geri dönebileceği konusunda önemli sinyaller verdi. Simeone, "Fernando bu kulübü çok iyi tanıyor. Onunla geçmişte aynı takımda forma giydim. Ne kadar önemli bir oyuncu olduğunu biliyorum" dedi.
3
Simeone'nin yaptığı bu açıklama, sezon sonunda Torres-Falcao takasının gerçekleşeceği dedikodularını alevlendirdi. Simeone, sözlerine şu ifadelerle devam etti:
4
"Ben ne Falcao ne de menajeriyim. Ben sadece ona çok değer veren bir teknik direktörüm. Benimle çalıştığı süre içinde takımı için her zaman elinden gelenin en iyisini yaptı. Ancak Falcao geleceği hakkındaki kararı kendisi verecek."Haber Yayın Tarihi: 24.03.2013 02:13 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti!