Bu Tarz Benim'in +18 videolarıyla olay yaratan ismi Ayşenur Balcı'ya bir de şimdi bakın! - Son Dakika

Bu Tarz Benim'in +18 videolarıyla olay yaratan ismi Ayşenur Balcı'ya bir de şimdi bakın!

14 gün önce

Fenomen moda yarışma programı Bu Tarz Benim'in fenomen yarışmacılarından Ayşe Nur Balcı'nın son halini gören tanıyamıyor.

1
Estetikleri ve internetteki skandal yayınları ile bilinen Ayşenur Balcı, son haliyle herkesi şaşırttı.
2
Periscope canlı yayınında soyunup göğüslerini, erkek arkadaşına ellettirdiği +18 videosuyla skandala imza atan Ayşe Nur Balcı, uzun süredir ortalarda yoktu.
3
Eskilerin sansasyon kraliçesi Ayşe Nur Balcı, yaptığı kötü şeylerden pişman olduğunu dile getirerek yeni bir ilişkiye başladığını ve artık bambaşka biri olduğunu açıklamıştı. Şimdi o ilişkisi devam ediyor mu bilinmez ama Balcı, şimdilerde yeni tarzıyla ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor.
4
Twitter'ın fenomen hesabı Estetik Facts, sosyal medyadan bir anda kaybolan Ayşe Nur Balcı'nın, yakında yeni projelerle döneceğini duyurdu.
5
İşte Ayşe Nur Balcı'nın son hali...
İşte Ayşe Nur Balcının son hali...
6
7
8
9
10
11
12

Haber Yayın Tarihi: 06.01.2020 08:05 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Düğünde rezalet! Sapkın damat garson kıza cinsel istismarda bulundu Kubilay Aka'nın cinsel içerikli mesajlarını ifşa eden Beyza Güneş'in iddialı pozları olay oldu! Ölen büyükannesinden 230 bin sterlin çalan eski model yakayı ele verdi Jennifer Aniston ödül törenine sütyensiz geldi! Göğüs ucu detayı yürek hoplattı Jennifer Aniston ve eski eşi Brad Pitt, Sahne arkasında fena yakalandı! Yıllar sonra ilk kez sarmaş dolaş

Son Dakika Haberleri