Bu Tarz Benim'in atarlı yarışmacısı Ayşegül, estetikle resmen Aslıhan Turan oldu! - Son Dakika

Bu Tarz Benim'in atarlı yarışmacısı Ayşegül, estetikle resmen Aslıhan Turan oldu!

9 gün önce

Bir zamanların efsane moda programlarından Bu Tarz Benim ile tanıdığımız Ayşegül Melisa Doğan, zayıflamakla kalmamış birkaç estetik dokunuşla adeta Arda Turan'ın eşi Aslıhan Turan olmuş!

1
Bu Tarz Benim en iz bırakan isimlerinden biri kim diye sorsalar muhtemel aklınıza Ayşegül gelecektir. Ayşegül'ü unutmak imkânsız. Her ne kadar büyük bir değişim geçirse de...
2
Boyu ve kilosu yüzünden sürekli diğer yarışmacılar tarafından eleştirilen ama asla bu eleştirilerin altında kalmayan Ayşegül, başta Nurella olmak üzere jürinin beğenisini kazanmıştı. Ancak sosyal medyadaki son hali bir hayli enteresan. Sanki o değil.
3
İşte Ayşegül Melisa Doğan'ın son hali
İşte Ayşegül Melisa Doğanın son hali
27 yaşındaki Ayşegül Doğan'ın, bambaşka biri'ne dönüşmesi takipçilerinin de gözünden kaçmadı. Ayşegül, son haliyle herkesin tanıdığı bir isim olan Arda Turan'ın eşi Aslıhan'a benzetildi.
4
Elmacık kemikleri, yüz ifadesi, saçları, kaşları hatta bakışları bile neredeyse aynı değil mi?
5
İşte Ayşegül Melisa Doğan'ın Instagram paylaşımları...
İşte Ayşegül Melisa Doğanın Instagram paylaşımları...
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24

Haber Yayın Tarihi: 12.02.2020 03:21 

YORUMLAR (12)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Diğer Galeriler

Kürtajla alınmak istenen down sendromlu kız model oldu Ölümcül virüsle savaşan Çin'de evcil hayvanlar gasp edilip öldürüldü Türkiye'nin en mutlu şehirleri belli oldu! Zirvedeki kentin 2020'ye kadar trafik lambası bile yoktu Suudiler, ülkelerini istila eden çekirgeleri yemeye başladı Acun Ilıcalı'nın, 'mucize çocuk' dediği 4,5 aylık hamile kızı Banu'nun hikayesi yürek sızlattı