Bu Tarz Benim'in atarlı yarışmacısı Ayşegül, estetikle resmen Aslıhan Turan oldu! - Son Dakika

Bu Tarz Benim'in atarlı yarışmacısı Ayşegül, estetikle resmen Aslıhan Turan oldu!

12.02.2020 15:21

Bir zamanların efsane moda programlarından Bu Tarz Benim ile tanıdığımız Ayşegül Melisa Doğan, zayıflamakla kalmamış birkaç estetik dokunuşla adeta Arda Turan'ın eşi Aslıhan Turan olmuş!

1
Bu Tarz Benim en iz bırakan isimlerinden biri kim diye sorsalar muhtemel aklınıza Ayşegül gelecektir. Ayşegül'ü unutmak imkânsız. Her ne kadar büyük bir değişim geçirse de...
2
Boyu ve kilosu yüzünden sürekli diğer yarışmacılar tarafından eleştirilen ama asla bu eleştirilerin altında kalmayan Ayşegül, başta Nurella olmak üzere jürinin beğenisini kazanmıştı. Ancak sosyal medyadaki son hali bir hayli enteresan. Sanki o değil.
3
İşte Ayşegül Melisa Doğan'ın son hali
İşte Ayşegül Melisa Doğanın son hali
27 yaşındaki Ayşegül Doğan'ın, bambaşka biri'ne dönüşmesi takipçilerinin de gözünden kaçmadı. Ayşegül, son haliyle herkesin tanıdığı bir isim olan Arda Turan'ın eşi Aslıhan'a benzetildi.
4
Elmacık kemikleri, yüz ifadesi, saçları, kaşları hatta bakışları bile neredeyse aynı değil mi?
5
İşte Ayşegül Melisa Doğan'ın Instagram paylaşımları...
İşte Ayşegül Melisa Doğanın Instagram paylaşımları...
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24

Son Dakika Bu Tarz Benim'in atarlı yarışmacısı Ayşegül, estetikle resmen Aslıhan Turan oldu! - Son Dakika


YORUMLAR (12)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Evli öğretmen, öğrencisiyle ilişkiye girdikten sonra polise teslim oldu Yıllar sonra ekranlara dönen Memoli yeni imajıyla tam not aldı Bahçıvan evin hanımına göz dikti! Önce tecavüz edip sonra gözünü kırpmadan öldürdü Müstehcen pozlarıyla milyonlarca takipçisini mest eden fenomene Tiktok'tan kötü haber Yıldız futbolcu McKennie, gözlerini Can Yaman'ın sevgilisi Diletta'nın kalçalarından alamadı