Bu Teknolojilerle Seks Hayatı Değişecek - Son Dakika

Bu Teknolojilerle Seks Hayatı Değişecek

26.10.2014 11:58

Teknoloji ilerledikçe yaşantılarımız da bununla beraber gelişiyor ve değişiyor.

1
Teknoloji ilerledikçe yaşantılarımız da bununla beraber gelişiyor ve değişiyor. Peki teknoloji insanların seks hayatını nasıl mı değiştirecek? Bakın işte insanların seks hayatını değiştirecek teknolojiler;

Kaynak :

2
Oculus Rift

Bir sanal gerçeklik gözlüğü olan Oculus Rift, henüz gelişme aşamasında ve özellikle video oyun alanında kullanılıyor. Ancak Leap Motion isimli yeni bir teknolojiyle birlikte bu gözlükler porno izleyenlere 3D'nin ötesinde bir gerçekçilik sunacak. Kullanıcılar kendilerini videonun içindeymiş gibi hissedebilecek.

3
Robotik uzuvlar

Kol ve bacak gibi uzuvlarını kaybedenler için geliştirilen bu robotik uzuvlara yakında direkt olarak kas sistemine etki edecek sensörler eklenecek. Bu şekilde seksten daha fazla haz alabilmenin mümkün olacağı söyleniyor.

4
Dokunmatik özel giysiler

Oculus Rift benzeri bir sisteme sahip olan bu giysiler yakın gelecekte insanlığın seks hayatına da renk katacak.

5
Mekanik dış iskelet

Şu an için genellikle askeri alanlarda kullanılan robotik dış iskelet yakında başka amaçlar için de kullanılabilecek. İnsanlar bu dış iskelet sayesinde yatakta daha esnek ve güçlü olabilecek. Böylelikle seks performansı da artacak.

6

Son Dakika Bu Teknolojilerle Seks Hayatı Değişecek - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor