Son Dakika Haberleri: Bu Teknolojilerle Seks Hayatı Değişecek

Bu Teknolojilerle Seks Hayatı Değişecek

6 yıl önce

Teknoloji ilerledikçe yaşantılarımız da bununla beraber gelişiyor ve değişiyor.

1
Teknoloji ilerledikçe yaşantılarımız da bununla beraber gelişiyor ve değişiyor. Peki teknoloji insanların seks hayatını nasıl mı değiştirecek? Bakın işte insanların seks hayatını değiştirecek teknolojiler;


Kaynak :

2
Oculus Rift

Bir sanal gerçeklik gözlüğü olan Oculus Rift, henüz gelişme aşamasında ve özellikle video oyun alanında kullanılıyor. Ancak Leap Motion isimli yeni bir teknolojiyle birlikte bu gözlükler porno izleyenlere 3D'nin ötesinde bir gerçekçilik sunacak. Kullanıcılar kendilerini videonun içindeymiş gibi hissedebilecek.

3
Robotik uzuvlar

Kol ve bacak gibi uzuvlarını kaybedenler için geliştirilen bu robotik uzuvlara yakında direkt olarak kas sistemine etki edecek sensörler eklenecek. Bu şekilde seksten daha fazla haz alabilmenin mümkün olacağı söyleniyor.

4
Dokunmatik özel giysiler

Oculus Rift benzeri bir sisteme sahip olan bu giysiler yakın gelecekte insanlığın seks hayatına da renk katacak.

5
Mekanik dış iskelet

Şu an için genellikle askeri alanlarda kullanılan robotik dış iskelet yakında başka amaçlar için de kullanılabilecek. İnsanlar bu dış iskelet sayesinde yatakta daha esnek ve güçlü olabilecek. Böylelikle seks performansı da artacak.

6Haber Yayın Tarihi: 26.10.2014 11:58 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Fenerbahçelilerin sevgilisi Aly Eckman, çıplak pozlarıyla Instagram sansürüne meydan okudu Otomobil alacaklar dikkat! Bu fırsatı kaçıran pişman olur, 20 gün kaldı Sosyal medya fenomeni Amanda Yenge'den, Türkiye'yi gururlandıran paylaşım! Gören şaka yaptığını sanıyor! Vücut geliştirici adam, şişme kadınla evleniyor Bekaret sahnesiyle olay olan Zalim İstanbul'un Ceren'i, Twitter'da TT oldu