Bu uğurda servetini döktü! Vücudunun her yerine dövme yaptıran yaşlı adam tek bir yerini boş bıraktı - Son Dakika

Bu uğurda servetini döktü! Vücudunun her yerine dövme yaptıran yaşlı adam tek bir yerini boş bıraktı

12.03.2021 16:27

Almanya'da yaşayan emekli postacı 72 yaşındaki Wolfgang Kirsch, vücudunun yüzde 98'i, dövmeyle kaplı olması nedeniyle 'Almanya'nın en fazla dövmeye sahip' kişisi kabul edildi. Sadece ayak tabanlarına dövme yaptırmayan yaşlı adamı sokakta gören fotoğraf için yolun kesiyor.

1
Almanya'nın Prenzlauer Berg kentinde yaşayan 72 yaşındaki emekli Wolfgang Kirsch, üllkede "70 yaşın üzerindeki en fazla dövmeye sahip kişisi " olarak kabul edildi.
2
Dövme adam lakaplı Kirsch'in vücudunun yüzde 98'i dövme ile kaplıyken, toplamda vücudunda 86 büyük dövme ile 17 piercing bulunuyor.
3
Kirsch, dövme piercing için toplamda 30 bin dolar (yaklaşık 230 bin TL) harcadığını ve tüm işlemleri 20 yıl boyunca 720 saatte yaptırdığını söyledi. Emekli postacı Kirsch, ilk dövmesini 46 yaşında yaptırdığını açıkladı.
4
SADECE AYAK TABANLARINDA DÖVME YOK
SADECE AYAK TABANLARINDA DÖVME YOK
Kirsch basına yaptığı açıklamada sadece ayak tabanlarında dövme olmadığını ve sokakta insanların kendisini durdurup fotoğraf çektirmek istediğini açıkladı.
5
Guinness Dünya Rekorları'na göre Yeni Zelandalı Gregory Paul McLaren, "Dünyanın en dövmeli adamı" unvanına sahip.
6
Paul McLaren'in dövme yaptırmadan önceki hali.

Son Dakika Bu uğurda servetini döktü! Vücudunun her yerine dövme yaptıran yaşlı adam tek bir yerini boş bıraktı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (12)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Grinin Elli Tonu'nun yıldızı yeni işiyle şaşırtmadı! Tanıttığı ürünü ne siz sorun ne biz söyleyelim Müzisyen Ezra, sosyal medya hesabından trans olduğunu itiraf etti Canlı yayında iğrenç anlar! Ünlü model, bebeğinin plasentasını yedi Hangi kelime yürekteki yangını söndürür! Acılı anne 5 yaşındaki kızına yapılanı öğrenince aklını kaybetti Kaçak maymun besleyen sosyal medya fenomeni Meriç İzgi'nin 5 yıl hapsi istendi