Bu Ülkede Erkekler Tecavüzden Korkuyor! - Son Dakika

Bu Ülkede Erkekler Tecavüzden Korkuyor!

24.03.2012 00:01

1
Zimbabweli erkekler, kadınların tecavüzüne uğrama korkusuyla geceleri tek başına sokağa çıkamıyor.
2
Zimbabweli erkekler, tecavüzler nedeniyle artık tanımadıkları kadınlarla konuşmuyor ve araçlarına binmiyor.
3
2009'da 3 kadının, bagajlarında sperm dolu 31 prezervatifle yakalanmasıyla başlayan olaylarda erkeklere cinsel gücü artırıcı ilaç verildiği saptandı.
4
Zimbabwe Üniversitesi'nden sosyolog Watch Ruparanganda, "Bu, çok kafa karıştırıcı bir durum ancak dinî ritüeller için yapıldığını düşünüyoruz. Bu kadınlar, yabancı erkeklerin spermlerinin şans, başarı ve para getirdiğine inanıyor" dedi.
5
Polis, "Olaylar genellikle otostop yapan erkeklerin başına geliyor. Toplu taşıma kullanmalarını söylüyoruz. Vakalar gün geçtikçe artıyor. Bugüne dek kaç kişinin tecavüze uğradığını tam olarak bilmiyoruz" diye konuştu.
6
Zimbabwe'de yaşayan Susan Dhliwayo da "Şimdi erkekler kadınlardan korkuyor. Bize 'Sizinle hiçbir yere gitmeyiz çünkü size güvenmiyoruz' diyorlar.
7
Hepsi korku içinde" yorumunu yaptı. Göz yaşartıcı sprey kullanan erkeklerden biri ise "Tabii ki korkuyoruz. Kadınların arabalarına binmiyoruz. Yaşlı olsalar bile" diyor.
8
"Sperm avcısı" kadınlar, ilk olarak 2009 yılında saldırılara başlamış ve o yıl üç kadın tutuklanmıştı. Polis, tutuklanan kadınların evlerinde yaptığı aramada kullanılmış 31 prezervatif dolu bir poşet ele geçirmişti.

Son Dakika Bu Ülkede Erkekler Tecavüzden Korkuyor! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yıldız Savaşları'nın Darth Vader'ı David Prowse hayatını kaybetti Cinsel içerikli videolarını satan genç modelin para kazanma planı mide bulandırdı Bir anda köpürmeye başladı! Türkiye'nin en büyük tatlı su gölü Eğirdir can çekişiyor Ekranların haşarı çocuğu Şoray Uzun'dan yıllar sonra gelen itiraf! Duyunca çok şaşıracaksınız Koronavirüse yakalanan Hadise'den haber var! Mutfaktan çıkmıyor