Bu Ülkede Erkekler Tecavüzden Korkuyor! - Son Dakika

Bu Ülkede Erkekler Tecavüzden Korkuyor!

8 yıl önce

1
Zimbabweli erkekler, kadınların tecavüzüne uğrama korkusuyla geceleri tek başına sokağa çıkamıyor.
2
Zimbabweli erkekler, tecavüzler nedeniyle artık tanımadıkları kadınlarla konuşmuyor ve araçlarına binmiyor.
3
2009'da 3 kadının, bagajlarında sperm dolu 31 prezervatifle yakalanmasıyla başlayan olaylarda erkeklere cinsel gücü artırıcı ilaç verildiği saptandı.
4
Zimbabwe Üniversitesi'nden sosyolog Watch Ruparanganda, "Bu, çok kafa karıştırıcı bir durum ancak dinî ritüeller için yapıldığını düşünüyoruz. Bu kadınlar, yabancı erkeklerin spermlerinin şans, başarı ve para getirdiğine inanıyor" dedi.
5
Polis, "Olaylar genellikle otostop yapan erkeklerin başına geliyor. Toplu taşıma kullanmalarını söylüyoruz. Vakalar gün geçtikçe artıyor. Bugüne dek kaç kişinin tecavüze uğradığını tam olarak bilmiyoruz" diye konuştu.
6
Zimbabwe'de yaşayan Susan Dhliwayo da "Şimdi erkekler kadınlardan korkuyor. Bize 'Sizinle hiçbir yere gitmeyiz çünkü size güvenmiyoruz' diyorlar.
7
Hepsi korku içinde" yorumunu yaptı. Göz yaşartıcı sprey kullanan erkeklerden biri ise "Tabii ki korkuyoruz. Kadınların arabalarına binmiyoruz. Yaşlı olsalar bile" diyor.
8
"Sperm avcısı" kadınlar, ilk olarak 2009 yılında saldırılara başlamış ve o yıl üç kadın tutuklanmıştı. Polis, tutuklanan kadınların evlerinde yaptığı aramada kullanılmış 31 prezervatif dolu bir poşet ele geçirmişti.

Haber Yayın Tarihi: 24.03.2012 12:01 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Çöpçatan sitesinde tanıştığı genci cinsel ilişki oyuncağıyla boğarak öldürdü! 24 yaşında emekli oldu! Genç adamın büyük sırrı ortaya çıktı Bu işi yaparak 300 bin dolar kazanıyorlar! İşte dünyanın en ilginç meslekleri Hababam Sınıfı Uyanıyor'daki kaçış planı krokisinin sırrı ortaya çıktı! Fenomen güzelden ilginç yardım kampanyası! Çırılçıplak soyunup 24 saat canlı yayın yaptı