Bu Yaşta Yaptığına Bak! - Son Dakika

Bu Yaşta Yaptığına Bak!

12.03.2011 12:28

1
Kayseri'de çıkan aile içi kavgada ilköğretim öğrencisi, 9 yaşındaki A.D., tartıştığı ablası 13 yaşındaki Ş.D.'yi bıçaklayınca 7 kişilik aile birbirine girdi. Kavgada yaralanan 4 kişi hastaneye kaldırılırken, 3 kişi de gözaltına alındı.

2
Olay, dün saat 18.30 sıralarında Melikgazi İlçesi Esenyurt Mahallesi Kavaklı Caddesi Özcan Apartmanı'nda meydana geldi. Müncübe Cıngıllıoğlu İlköğretim Okulu 4'üncü sınıf öğrencisi A.D., sabah saatlerinde üvey ablası, 23 yaşındaki T.D.'nin çantasından 20 TL'sini aldığı için dayak yedi. A.D., akşam saatlerinde ablasının bu kez de cep telefonu şarjı aletini alınca , 7 kişilik aile birbirine girdi.
3
Üvey ablasından ikinci kez dayak yiyen ilköğretim öğrencisi A.D, eline geçirdiği bıçakla, kendisini durdurmaya çalışan öz ablası Ş.D'yi göğüs, karın ve baldırından bıçakladı. Evin camlarının da kırıldığı kavgada işçi emeklisi, 63 yaşındaki baba Ş.D. kızlarının yumruk darbeleriyle yaralandı. Öz ve üvey kardeşlerin birbirine girdiği kavgada, yaralanan baba Ş.D. ve üvey kızı B.D, öz kızı Ş.D. ile oğlu A.D., ambulansla Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.
4
Kavgadan yara almadan kurtulan 40 yaşındaki anne F.D., kızı, 23 yaşındaki T.D. ile üvey oğlu, 12 yaşındaki A.D., gözaltına alınarak sağlık kontrolünden geçirildi. Kavgada üvey babasının boğazını sıktığını ileri süren 17 yaşındaki B.D, "Dershaneden eve geldiğimde annem ile babam kavga etmişlerdi.Sonra tartışmalar büyüyünce ablam T.D. evin camlarını kırdı. Babam, dayak yiyen kardeşimi 'Bıçak al, fırlat' diye yönlendirdi.
5
Küçük kardeşimde eline geçirdiği bütün bıçakları üzerimize fırlattı" iddiasında bulundu. Tedavileri tamamlanan aile fertleri, ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

YORUMLAR
500

Son Dakika Bu Yaşta Yaptığına Bak! - Son Dakika


Advertisement