Bu Yat Batmıyor! - Son Dakika

Bu Yat Batmıyor!

01.12.2010 10:25

1
Fransız bir tasarımcı tarafından geliştirilen yeni bir yat her görenin yüreğini ağzına getirdiği gibi, bazı yerlerde polis ve itfaiyeyi de sık sık alarma geçiriyor.

Daily Mail'in haberine göre, Parisli tasarımcı Julien Berthier tarafından tasarlanan "Love Love" isimli yat, görenlerde batıyormuş izlenimi yaratıyor.

2
Bir teknenin batış anını ölümsüzleştirme ve dondurma fikrinden yola çıkarak "batıyormuş gibi görünen" Love Love'ı inşa ettiğini söyleyen Fransız tasarımcının en büyük derdi ise durumu yanlış anlayanlar.

Her görenin gözlerine inanamayıp bir daha baktığı ve kiminin de yüreğini ağzına getiren tekne, "normal" bir teknenin ortadan ikiye bölünmesiyle yapıldı.

3
Teknenin bütün uluslararası denizcilik kurallarına uygun olarak imal edildiğini ve tamamen güvenli olduğunu belirten 35 yaşındaki tasarımcı, buna rağmen, Almanya'daki Constance Gölü'nde tekneyi görenlerin paniğe kapılarak itfaiyeyi araması nedeniyle 20 polis ve itfaiye görevlisinin kendisini kurtarmaya geldiğini söyledi.
4
5
6
7
8
9

Son Dakika Bu Yat Batmıyor! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Canlı yayında iğrenç anlar! Ünlü model, bebeğinin plasentasını yedi Hangi kelime yürekteki yangını söndürür! Acılı anne 5 yaşındaki kızına yapılanı öğrenince aklını kaybetti Kaçak maymun besleyen sosyal medya fenomeni Meriç İzgi'nin 5 yıl hapsi istendi Adriana Lima'dan gizemli paylaşım! Yeni aşka yelken açtığını böyle duyurdu Denizde idam ettirilen Şeyhülislam'ın mezarı şaşkına çevirdi! Yarısı binanın altında diğer yarısı dışarda