Bu Yaz Bralet'ler Çok Moda - Son Dakika

Bu Yaz Bralet'ler Çok Moda

29.04.2013 09:58

2013 yazında göğüs kısmı zımbalı bralet'leri (büstiyerleri) dar deri pantolonlarla ve kot ve şifon gömleklerle kombinleyebilirsiniz.

1
2013 yazında göğüs kısmı zımbalı bralet'leri (büstiyerleri) dar deri pantolonlarla ve kot ve şifon gömleklerle kombinleyebilirsiniz.
2
Kıyafetinizin içinden iç çamaşırının gözükmesi 80'lerin vazgeçilmez modasıydı ve artık geri döndü!
3
2013 ilkbaharından itibaren hayatımıza giren bralet, gömleklerin, hırkaların ve hatta blazerların içine çok yakışıyor ve elegant bir şıklık yaratmamıza yardımcı oluyor.

4
İç çamaşırından çok daha fazlası, hatta şık kombinlerin tamamlayıcısı olarak adlandırılan bralet, yaz aylarında çiçekli desenlerle bizlere şıklık kattı. Birbirinden şık braletler, 2013'ün modası olan zımba ve çivilerle tekrar karşımızda!

5
Bralet, kullanıldığı her kıyafeti bir anda iddialı yapabilen bir parça. Yaz aylarında kullanımı oldukça kolay olan bralet, kıyafetlerin içine saklanmıyor ve ön planda kalmaya devam ediyor.
6
Zımba ve çivi detaylarıyla karşımıza çıkan birbirinden şık braletler, şifon gömleklerin, ince hırkaların ve blazerların içinde çok hoş duruyor.
7
Göğüs kısmı zımbalı braletleri kot ve deri pantolonlarla kombinleyebilirsiniz. Günlük kullanımda kot ile kombinlediğiniz zımbalı braletinizin üzerine desensiz, düz renk şifon gömlek veya blazer tercih etmeniz hem braleti vurgulamanıza hem de abartıya kaçmadan şık olmanıza yardımcı olur.
8
Gece dışarı çıkarken bralet giymek istiyorsanız, kot yerine etek kullanmanız kombininizi bir anda gece kıyafetine dönüştürmenize yardımcı olacaktır.
9
Zımbalı bralet kullanırken size tavsiyemiz ise, çantanız veya ayakkabınız haricinde zımba detayı kullanmamanız. (Kaynak: Womenist.net)
10
11
12

Son Dakika Bu Yaz Bralet'ler Çok Moda - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement